آینده ارز دیجیتال هارمونی از 2023 تا 2031

آینده ارز دیجیتال هارمونی از 2023 تا 2031

زمان مطالعه: 6 دقیقه

هارمونی (ONE) یک پلتفرم غیرمتمرکز مبتنی بر بلاکچین است که ابزارها و قابلیت‌هایی را برای ساخت، میزبانی، مدیریت و استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز (Dapp) با حداکثر مقیاس پذیری و قابلیت همکاری ارائه می‌دهد. هارمونی بر روی اتریوم میزبانی می‌شود و به همین دلیل این پروژه راه‌حل‌هایی را برای رفع محدودیت‌های فعلی اتریوم ارائه می‌دهد. با ما همراه باشید.

هدف هارمونی چیست؟

چشم‌انداز نهایی این پروژه بلاکچین، ایجاد یک محیط خودپایدار است که کاربران را قادر می‌سازد تا با استفاده از ابزارهای موجود، بازارهایی را برای توکن‌های خود ایجاد کنند، در حالی که هارمونی از قابلیت همکاری و مقیاس پذیری از طریق فناوری شاردینگ (Sharding) بهره مند شوند، قصد دارد به یکی از بازیگران اصلی در فضای مالی غیرمتمرکز تبدیل شود.

هارمونی همچنین زمان تولید بلوکی را ارائه می‌کند که بیش از یک ثانیه طول نمی‌کشد و تراکنش‌های تقریباً آنی را با توانایی پردازش تعداد تراکنش بالاتر نسبت به اتریوم یا شبکه‌های مشابه تسهیل می‌کند.

بنیانگذاران هارمونی چه کسانی هستند؟

هارمونی توسط یک تیم توسعه‌دهنده که تجربه زیادی در رمزنگاری و علوم کامپیوتر دارد، تأسیس و توسعه داده شد و مقیاس‌پذیری و قابلیت همکاری را برای توسعه‌دهندگان Dapp به ارمغان می‌آورد. بنیانگذار و مدیر عامل هارمونی استفان تسه Tse)) است، در حالی که نیک وایت نیز یکی از بنیانگذاران و یکی از اعضای فعال جامعه هارمونی است. این شرکت در ابتدا در سال 2017 با یک تیم توسعه دهنده 12 نفره از جمله تسه تأسیس شد که از این میان هفت عضو قبلاً در مایکروسافت، گوگل، آمازون و اپل موقعیت داشتند.

استفان تسه قبلا برای گوگل، مایکروسافت و اپل به عنوان مهندس نرم افزار کار می کرد.

هارمونی چگونه کار می‌کند؟

هارمونی با استفاده از فناوری شاردینگ به مقیاس پذیری دست می‌یابد و سرعت تراکنش‌ها و تولید بلاک را افزایش می‌دهد. Random state sharding به شبکه اجازه می‌دهد تا پایگاه داده را به پارتیشن‌های کوچک‌تر به نام شارد تقسیم کند تا تأخیر تراکنش را کاهش دهد. بنابراین، Sharding تراکنش‌های سریع و تقریباً فوری را امکان‌پذیر می‌کند، در حالی که از ازدحام شبکه جلوگیری می‌کند.

فرآیند شاردینگ هارمونی به مکانیزم اجماع اثبات سهام (POS) مبتنی بر تولید تصادف توزیع شده Distributed randomness generation)) متکی است. این ترکیب امنیت، مقیاس پذیری و تأیید ساده و آسان تراکنش‌ها را امکان‌پذیر می‌کند.

شبکه هارمونی بر روی پروتکل تاب آور خطای بیزانس (Byzantine Fault Tolerance)، معروف به Fast BFT عمل می‌کند. FBFT سرعت و کارایی شبکه هارمونی را با پردازش تراکنش‌ها به صورت موازی تسهیل می‌کند. در عین حال، هارمونی با امضای تراکنش‌ها با امضای جمعی، هزینه‌های ارتباطی را کاهش می‌دهد. این شبکه 250 اعتبارسنج یا بیشتر را قادر می‌سازد در کمتر از دو ثانیه به اجماع برسند.

بیشتر بخوانید: ارزهای دیجیتال آینده دار بلند مدت

توکن ONE‌چیست؟

توکن ONE ارز بومی شبکه هارمونی است و یک توکن چند منظوره است. از ارز دیجیتال ONE می‌توان برای پرداخت خدمات و عملیات مختلف در شبکه از جمله پرداخت هزینه ذخیره‌سازی استفاده کرد. دارندگان ONE همچنین می‌توانند در حاکمیت شبکه شرکت کنند زیرا داشتن این توکن به آنها حق رأی می‌دهد.

blank

توکن‌های ONE به‌عنوان توکن‌های ERC-20 و BEP-2 منتشر شدند، اما پس از راه‌اندازی شبکه اصلی هارمونی، این توکن‌ها با نسبت 1:1 به توکن‌های بومی ONE منتقل شدند.

شما میتوانید برای خرید هارمونی از اکثر صرافی‌‌های خارجی معروف استفاده کنید. ضمن اینکه میتوانید بدون ریسک مسدود شدن حساب خود به دلیل قوانین پلتفر‌های خارجی، این توکن را از یک صرافي ایرانی معتبر خریداری کنید.

پیش‌بینی قیمت توکن ONE

در ادامه به پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال هارمونی برای سال ۲۰۲۳ تا ۲۰۳۱ می‌پردازیم؛

پیش‌بینی قیمت هارمونی 2023

پیش‌بینی می‌شود قیمت هارمونی در سال 2023 به حداقل 0.013 دلار برسد. قیمت هارمونی می‌تواند به حداکثر 0.014 دلار با میانگین قیمت 0.014 دلار در سال 2023 برسد.

پیش‌بینی قیمت هارمونی 2024

طبق پیش‌بینی قیمت و تحلیل تکنیکال، حداقل قیمت توکن ONE در سال 2024 0.019 دلار پیش‌بینی می‌شود. توکن ONE با میانگین قیمت 0.019 دلار می‌تواند به حداکثر تا 0.023 دلار در سال ۲۰۲۴ برسد.

پیش‌بینی قیمت ONE برای سال 2025

پیش‌بینی می‌شود که قیمت توکن ONE در سال 2025 به پایین‌ترین سطح ممکن در 0.027 دلار برسد. طبق یافته‌های ما، قیمت ONE می‌تواند به حداکثر سطح 0.033 دلار با میانگین قیمت پیش‌بینی شده 0.028 دلار در این سال برسد.

پیش‌بینی قیمت هارمونی (ONE) 2026

پیش‌بینی می‌شود قیمت هارمونی در سال 2026 به حداقل 0.040 دلار برسد. قیمت هارمونی می‌تواند به حداکثر سطح 0.047 دلار و میانگین قیمت 0.041 دلار در سال 2026 دست یابد.

پیش‌بینی قیمت هارمونی 2027

انتظار می‌رود قیمت ارز دیجیتال هارمونی در سال 2027 به حداقل 0.057 دلار برسد. قیمت توکن ONE می‌تواند به حداکثر سطح 0.068 دلار با میانگین قیمت 0.059 دلار در طول سال 2027 برسد.

پیش‌بینی قیمت هارمونی 2028

طبق تحلیل‌ تکنیکال عمیق وب‌سایت priceprediction.net بر روی داده‌های تاریخی رمزارز ONE، پیش‌بینی می‌شود در سال 2028 قیمت هارمونی به حداقل سطح 0.083 دلار برسد. همچنین قیمت ONE می‌تواند با میانگین قیمت 0.086 دلار به حداکثر سطح 0.100 دلار برسد.

پیش‌بینی قیمت هارمونی (ONE) 2029

پیش‌بینی می‌شود که قیمت توکن ONE در سال 2029 به پایین‌ترین سطح ممکن در 0.13 دلار برسد. طبق یافته‌ها، قیمت ONE می‌تواند به حداکثر سطح 0.15 دلار با میانگین قیمت پیش‌بینی شده 0.13 دلار برسد.

پیش‌بینی قیمت هارمونی 2030

طبق تحلیل تکنیکال داده‌های تاریخی توکن ONE، حداقل قیمت این توکن در سال 2030 حدود 0.18 دلار پیش‌بینی می‌شود. ارزش توکن هارمونی با میانگین قیمت 0.18 دلار می‌تواند به حداکثر 0.23 دلار برسد در این سال برسد.

پیش‌بینی قیمت هارمونی (ONE) 2031

پیش‌بینی می‌شود که قیمت ارز دیحیتال هارمونی در سال 2031 به حداقل 0.26 دلار برسد. قیمت هارمونی می‌تواند به حداکثر ارزش 0.31 دلار با میانگین قیمت 0.27 دلار در سال 2031 برسد.

جمع بندی

هدف هارمونی حل مشکل مقیاس پذیری و قابلیت ارتباط ناکارآمد بلاکچین است و به توسعه دهندگان برنامه‌های غیرمتمرکز یک محیط کاملاً بهینه برای ساخت برنامه‌های دیفای و تراکنش‌هایی با قطعیت تقریباً فوری ارائه می‌دهد. هدف هارمونی تبدیل شدن به یکی از شبکه‌های برتر از نظر سرعت و عملکرد، با تاخیر کم و هزینه‌های پایین است.

هر چه هارمونی بیشتر برای توسعه Dapp و تراکنش‌های سریع به کار گرفته شود، توکن اصلی آن، ONE، ارزشمندتر می‌شود. معامله‌گران می‌توانند برای کسب سود، ONE را بخرند و بفروشند، در حالی که کاربران شبکه می‌توانند تمام عملکردهای شبکه را با توکن ONE انجام کنند.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

آخرین مقاله‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها