بهترین افزونه چت آنلاین چیست؟ معرفی افزونه چت با مشتری

معرفی بهترین افزونه چت آنلاین وردپرس

افزونه چت آنلاین با مشتری یکی از راه های جلب اعتماد کاربران استفاده از چت آنلاین وردپرس و افزونه چت با مشتری است. همانطور که باید بدانید ، بیش از 67٪ از کاربران وب سایت های تجاری خرید خود را بدون چت آنلاین ترک می کنند. در عصر ارتباطات ، مشتریان می خواهند بلافاصله به پاسخ سوالاتشان برسند.

افزودن چت آنلاین به وب سایت به شما امکان می دهد با کاربران خود بصورت آنلاین ارتباط برقرار کنید. به سوالات آنها پاسخ دهید و همزمان مشکلات آنها را رفع کنید.

این ویژگی به شما کمک می کند تا مشتریان بالقوه را برای خرید محصول یا خدمات خود متقاعد کنید. همچنین پشتیبانی سریعتر برای مشتری را فراهم می کند.

در این آموزش نحوه فعال سازی سیستم چت آنلاین در وردپرس را بررسی خواهیم کرد.

چرا از چت آنلاین وردپرس استفاده می کنیم؟

مشتریان در اسرع وقت پاسخ سوالات خود را می خواهند. این به آنها کمک می کند تا در مورد خرید محصول یا خدمات سریعتر تصمیم بگیرند.

چت آنلاین برای سایت ، در مقایسه با ابزارهای ارتباطی قدیمی مانند ایمیل ، تلفن ، فرم تماس و شبکه های اجتماعی و غیره ، بالاترین میزان رضایت را در بین کاربران و مشتریان دارد.

افزونه های گفتگوی آنلاین وردپرس بسیاری در اینترنت وجود دارد. در این آموزش ما دو مورد از معروف ترین این افزونه ها را به شما معرفی خواهیم کرد و به بررسی مرحله به مرحله چت آنلاین برای سایت وردپرس خواهیم پرداخت.

از قسمت بعدی می توانید مراحل ورود و راه اندازی هر یک از این افزونه های چت وردپرس را انتخاب کنید. در آخر ، مقایسه و نتیجه خواهیم گرفت.

  • افزونه ی Crisp Live Chat (رایگان)
  • افزونه Ultimate WhatsApp Chat (حرفه ای)
  • مقایسه و نتیجه گیری

افزونه چت آنلاین وردپرس Crisp Live Chat (رایگان)

افزونه Crisp یک افزونه رایگان چت آنلاین است که محیط زیبایی را برای ارتباط با کاربران ایجاد می کند. می توانید از این افزونه برای افزایش ارتباط با مشتریان خود استفاده کنید.

همچنین می توانید این افزونه را به سایت وردپرس خود اضافه کرده و از امکاناتی مانند بازاریابی صندوق ورودی ، تیم فروش و پشتیبانی و منابع آموزش آنلاین استفاده کرده و رضایت مشتریان خود را جلب کنید.

حال بیایید مراحل نصب و فعال سازی این افزونه را بررسی کنیم.

ابتدا افزونه Crisp را در برگه افزونه های وردپرس نصب و فعال کنید.

افزونه چت آنلاین کریسپ

گزینه ای به نام “تنظیمات کریسپ” به منوی پیشخوان اضافه می شود. به صفحه تنظیمات کریسپ بروید.
همانطور که در تصویر نشان داده شده است ، روی “ارتباط با کریسپ” کلیک کنید.

افزونه چت آنلاین وردپرس کریسپ

در صفحه باز شده ، مشخصات خود را برای ثبت نام وارد کنید. اولین مرحله درخواست آدرس ایمیل ، گذرواژه ، نام و نام خانوادگی خود است. پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز ، بر روی دکمه “Continue” کلیک کنید تا وارد مرحله دوم شوید.

نصب افزونه چت آنلاین کریسپ

در مرحله دوم ، آدرس و عنوان سایت خود را وارد کنید و دکمه “Continue” را کلیک کنید و به مرحله سوم بروید.

نصب افزونه چت آنلاین crisp

در مرحله سوم ، دو پیام به شما نشان داده می شود. این دو پیام حاوی این پیام است که می توانید از همه ویژگی های Crisp تا دو هفته به صورت رایگان استفاده کنید.

اگر می خواهید از تمام ویژگی های خاص Crisp لذت ببرید ، نسخه اصلی را قبل از پایان این 14 روز بخرید. روی دکمه “Okay, Finalize” و سپس “Discover My Dashboard” کلیک کنید.

نصب افزونه چت آنلاین وردپرس کریسپ

شما به پیشخوان وردپرس منتقل خواهید شد. از زبانه تنظیمات Crisp ، با انتخاب گزینه “برو به صندوق پستی من” ، وارد صفحه کنترل چت آنلاین Crisp می شوید.

در منوی سمت چپ افزونه چت آنلاین وردپرس ، گزینه “Inbox” می توانید با کاربران و مشتریان خود به صورت آنلاین چت کنید.

همچنین می توانید به وضعیت هر مکالمه و گزارش مکالمه دسترسی پیدا کنید. اگر کاربری برای شما پیامی ارسال کند ، در قسمت پشتیبانی ظاهر می شود و می توانید با کلیک بر روی گزینه inbox با کاربر ارتباط برقرار کنید.

همچنین می توانید مشخصات کاربر را سمت راست مشاهده کنید.

آموزش افزونه چت آنلاین کریسپ

می توانید کاربران سایت را در گزینه “contacts” مشاهده کنید. این بخش شامل کلیه کاربرانی است که ایمیل های خود را در قسمت پشتیبانی وارد می کنند.

علاوه بر این ، می توانید به داده های کاربر ، از جمله نام کاربری ، مکان کاربر ، نام شرکت ، آخرین بازدید و رتبه بندی کاربر دسترسی پیدا کنید.

آموزش افزونه چت آنلاین crisp

ویژگی دیگر افزونه کریسپ مشاهده آمار زمانبندی شده است. این آمار را می توانید در گزینه Analysis مشاهده کنید که به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه نمایش داده می شود.

کار با افزونه چت آنلاین کریسب

توجه: برای فارسی کردن قسمت پشتیبانی چت آنلاین ، مراحل زیر را دنبال کنید.

ابتدا در قسمت کاربر سایت ، روی گزینه تنظیمات در گوشه پایین سمت چپ صفحه کلیک کنید ، که با نماد چرخ دنده مشخص شده است.

لیست به شما نمایش داده می شود. گزینه “website settings” را انتخاب کنید. سپس روی دکمه “settings” کلیک کنید تا وارد صفحه تنظیمات شوید.

افزونه چت وردپرس کریسپ

کشوی “chatbox & Email settings” را باز کنید و روی گزینه “open options” که در مقابل chatbox” “appearance قرار دارد کلیک کنید.

افزونه چت crisp

در بخش “chat language” می توانید گزینه “persian” را انتخاب کنید تا زبان پشتیبانی از چت آنلاین شما فارسی شود.

با دنبال کردن مراحل بالا ، به راحتی می توانید سیستم چت آنلاین را در سایت خود راه اندازی کنید. خوب، اما می رسیم به افزونه حرفه ای با امکانات بیشتر؛ یعنی واتس اپ چت.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: چگونه در وردپرس جدول بسازیم

افزونه چت با مشتری واتساپ Ultimate WhatsApp Plugin Chat

افزونه WhatsApp Chat یا Ultimate WhatsApp Plugin Chat به تازگی در سمت راست چین منتشر شده است و هر آنچه شما و کاربران یک سایت از WordPress Online Chat می خواهید را در اختیار شما قرار می دهد.

در این افزونه نیازی به شلوغ کاری غیرضروری نیست و به راحتی می توانید این قسمت از سایت را مدیریت کنید.

در این افزونه می توان پشتیبان نامحدود را تعریف کرد. یا در صفحات دلخواه ابزارکش را به اشتراک بگذارید. از طرف دیگر ، از هر استایلی که دوست دارید استفاده کنید و برنامه زمانبندی چت داشته باشید.

به گونه ای که این ابزارک فقط در یک زمان مشخص برای کاربر شما نمایش داده شود. خوب ، اکنون مراحل فعال سازی را با هم طی می کنیم.

پس از خرید و دانلود افزونه ؛ طبق آموزش افزونه وردپرس را نصب و فعال کنید. سپس در منوی اصلی پنل مدیریت سایت بخشی به نام افزونه واتساپ چت ایجاد می شود. با کلیک بر روی آن به صفحه زیر منتقل می شوید.

افزونه چت آنلاین واتساپ برای سایت

همانطور که می بینید ، او 5 سربرگ به شما داد:

در تنظیمات عمومی شما می توانید افزونه ، پیام ها و دسترسی به پنل مدیریت را کنترل کنید. به این ترتیب می توانید افزونه را فعال یا غیرفعال کنید. پیام پیش فرض را سفارشی کنید و مشخص کنید کدام پشتیبان می تواند به این صفحه دسترسی داشته باشد.
در حساب کاربری ؛ می توانید حساب کاربری ها را مدیریت کنید و حساب جدیدی برای پشتیبانی سایت از این طریق باز کنید.

افزونه چت آنلاین واتساپ برای سایت وردپرس

برای شخصی سازی حساب خود موارد زیر را دارید. می توانید آواتار ، حساب ، شماره تلفن و نام اکانت خود را پر کنید. همچنین در بخش پیام ها ، پیام اولیه، متن دکمه، متن وضعیت غیر قابل دسترس در روزهای کاری و تعطیل را تعریف کنید. در نهایت هم زمان بندی مورد نظر را داشته باشید.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: آموزش خطایابی وردپرس

آموزش افزونه چت آنلاین واتساپ برای وردپرس

ابزارک های شناور بخشی است که به شما امکان می دهد یک تیم پشتیبانی کامل را نمایش دهید. با اجازه دادن به مشتریان برای انتخاب اینکه با کدام پشتیبان صحبت کنند.

هر ابزار را می توان با توجه به حساب های کاربری فعال و صفحاتی که ابزار در آنها قابل مشاهده است ، سفارشی کرد.

آموزش افزونه چت آنلاین واتساپ برای سایت

در بخش سفارشی سازی استایل ، می توانید افزونه را نیز مطابق با خواسته و نیاز خود تنظیم کنید. البته برای این کار به دانش برنامه نویسی نیاز دارید.
اینجاست که معرفی پلاگین WhatsApp Chat به پایان می رسد. بهتر است مقایسه و نتیجه گیری شود.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: نحوه بروزرسانی قالب وردپرس

مقایسه و نتیجه گیری

بیایید این بخش را کوتاه و مفید قرار دهیم.

Language: از هر دو افزونه می توان برای زبان های فارسی استفاده کرد. بنابراین برای کسانی که پنل برای آنها فارسی است ، بررسی این گزینه برای هر دو مهم است.

ویژگی ها: در نگاه اول ، هر دو افزونه ممکن است توانایی چت آنلاین در وردپرس را داشته باشند. اما صادقانه بگویم ، افزونه Ultimate WhatsApp Chat از لحاظ ویژگی ها بسیار حرفه ای تر است و دارای ویژگی های بیشتری است.

ویژگی های منحصر به فرد مانند استفاده از پشتیبان های متعدد ، فعال سازی و غیرفعال سازی تعاریف در هر بخش ، اطلاعات دقیق در مورد هر حساب کاربری ، ظاهر زیبا و ساده و بسیاری موارد دیگر این محصول را بین پلاگین های چت وردپرس متمایز می کند.

معرفی افزونه چت با مشتری

پشتیبانی و به روزرسانی: افزونه Crisp به جهت رایگان بودن، پشتیبان ندارد و آپدیت آن نیز قابل دسترس است. اما مشخص نیست که چه مدت می توانید به روز کنید.

در عوض با خرید افزونه Ultimate WhatsApp Chat شش ماه خدمات پشتیبانی رایگان دریافت خواهید کرد. همچنین به روزرسانی های مادام العمر نیز دریافت خواهید کرد.

سرانجام ، انتخاب افزونه چت آنلاین برای سایت ، با توجه به آنچه در این آموزش گفته شد ، به معیارهای راه اندازی این ویژگی بستگی دارد. چه بخواهید هزینه کنید ، از امکانات حرفه ای استفاده کنید و یا از پشتیبانی و به روزرسانی رایگان بهره مند شوید.

امیدوارم از این آموزش برای ایجاد سیستم چت آنلاین و نزدیک کردن وب سایت خود به معیارهای یک وب سایت حرفه ای استفاده کرده باشید.

اگر از پلاگین های گپ دیگری استفاده کرده اید ، از تجربه خود با ما در میان بگذارید.

منبع: راست چین

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

2
یک پاسخ بنویسید

avatar
1 نظرات
1 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
2 نویسندگان دیدگاه
مجید محمدیاکونومی کالا آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
اکونومی کالا
مهمان
اکونومی کالا

سلام.
مطلب مفیدی بود.
افزونه چت vvame چطوره؟