خرید ویو استوری واقعی  و تأثیر آن روی بهبود صفحه

خرید ویو استوری

زمان مطالعه: 7 دقیقه

اینستاگرام یک پلتفرم اجتماعی است که بیشتر برای انتشار محتواهای تصویری (عکس و فیلم) طراحی شده است. در این پلتفرم راه‌های متنوعی برای انتشار محتوا وجود دارد که یکی از آن‌ها، از طریق استوری (Story) است. از زمانی که امکان انتشار استوری در اینستاگرام اضافه شد، با استقبال بسیار زیاد کاربران روبرو شده است. استوری‌ها یکی از راه‌های عالی برای تعامل با مخاطبان است و به همین دلیل خرید ویو استوری واقعی برای صفحات کاری اهمیت دارد.

الگوریتم‌های اینستاگرام به میزان بازدید یا ویو استوری توجه زیادی داشته و صفحاتی را که تعداد بازدید استوری‌های آن بیشتر است، ارزشمند می‌دانند. بسیاری از افراد، از خرید ویو استوری واقعی برای اعتبار بخشیدن به صفحه خود استفاده می‌کنند. در ادامه این مطلب اهمیت تعداد بازدید استوری را بررسی کرده و بیشتر با روند خرید بازدید استوری اینستاگرام آشنا می‌شویم.

ویو استوری اینستاگرام چیست؟

دلیل اصلی محبوبیت گسترده اینستاگرام، قابلیت‌های متنوعی است که برای برقراری ارتباط کاربران و افزایش تعامل انسانی ارائه می‌دهد. یکی از این قابلیت‌ها، استوری اینستاگرام است که به بازدیدهای آن، اصطلاحاً ویو استوری می‌گویند. به دلیل اهمیت این بازدیدها در اینستاگرام، خرید ویو استوری واقعی برای صفحات مختلف اهمیت دارد. اینستاگرام قابلیت‌های جدیدی مانند قابلیت نظرسنجی را به استوری اضافه کرده که میزان رأی‌های آن نیز به اندازه بازدید استوری اهمیت دارد. از این رو در کنار خرید ویو، می‌توانید برای بهبود صفحه خود از خرید رای استوری نیز استفاده کنید.

خرید ویو استوری

استوری‌های اینستاگرام که در بخش بالای فید (Feed) قرار می‌گیرند، محتواها را برای 15 و به مدت 24 ساعت نمایش می‌دهند. شما می‌توانید عکس‌ها و ویدئوها را در استوری منتشر کنید. با وجود صدها میلیون کاربر جدید اینستاگرام که روزانه از استوری استفاده می‌کنند، می‌توان گفت این قابلیت یک حرکت بسیار درخشان در این اپلیکیشن بود. به راحتی می‌توان متوجه شد که استوری یک راه عالی برای تعامل با مخاطبان هدف است؛ زیرا می‌توان از آن به شیوه‌های مختلف و برای شروع بحث، پرسیدن سوال و اجرای نظرسنجی‌ها استفاده کرد. اما افزایش ویو استوری به صورت ارگانیک سخت و زمان‌بر بوده و از این رو اغلب صفحات برای افزایش بازدید از خرید آن استفاده می‌کنند.

در صورتی که کسب و کار خود را در تلگرام هم معرفی کردید برای خرید ممبر از فالووران کلیک کنید.

اهمیت خرید ویو استوری واقعی

زمانی که استوری‌های اینستاگرام بررسی می‌شوند، میزان بازدیدها اصلی‌ترین معیار تعاملی هستند که اهمیت دارند. البته اخیراً قابلیت‌های جدیدتری مانند لایک استوری یا عکس‌العمل‌ها (React) به استوری اضافه شده‌اند. اگرچه برای بررسی یک صفحه، ممکن است این موارد نیز بررسی شوند، اما هنوز هم تعداد ویو استوری اینستاگرام اصلی‌ترین معیار در بررسی است. یکی از نکات مهمی که باید در نظر بگیرید، این است که کاربران معمولاً صفحات متعددی را دنبال می‌کنند که اغلب آن‌ها استوری‌های مختلف را به اشتراک می‌گذارند. همین مسئله باعث می‌شود تا یک فضای رقابتی برای کسب تعداد بازدیدهای بیشتر استوری و تمایل به خرید ویو استوری واقعی ایجاد شود.

اینستاگرام معمولاً استوری صفحاتی را در فید مخاطبان نمایش می‌دهد که آن‌ها تعامل بیشتری با آن صفحه داشته و محتواهای آن را دوست دارند. در نتیجه باید سعی کنید تا محتواهای جذابی را در استوری منتشر کنید که مخاطبان برای دیدن آن اشتیاق داشته باشند. با این کار، به افزایش ویو استوری‌ کمک می‌کنید. پس اهمیت تعداد بالای ویو استوری‌ها به این دلیل است که اینستاگرام صفحه شما را مفید و ارزشمند دانسته و محتواهای آن را برای افراد بیشتری نمایش می‌دهد. به همین دلیل است که اغلب صفحات، به خرید ویو استوری اینستاگرام روی می‌آورند.

خرید ویو استوری واقعی

نتایج خرید ویو استوری واقعی اینستاگرام

خرید بازدید استوری به‌خصوص در حساب‌های کاربری تجاری که قصد پیشرفت در فضای دیجیتال را دارند، بسیار اهمیت دارد. خرید ویو استوری اینستاگرام یک روش معمول است و نتایج قابل توجهی برای یک صفحه دارد که عبارت است از:

  • براساس الگوریتم‌های اینستاگرام، افزایش ویو استوری باعث می‌شود که پست‌ها نیز به اکسپلور راه پیدا کرده و صفحه شما بیشتر دیده شود.
  • افزایش محبوبیت یک صفحه با خرید ویو استوری واقعی باعث می‌شود که به مرور زمان بازدیدهای ارگانیک بیشتری نیز به دست آورید.
  • با افزودن لینک به استوری‌هایی که بازدید بالایی دارند، می‌توانید برای صفحات وبلاگ، وب سایت فروشگاهی و یا سایر صفحات رسانه‌های اجتماعی خود ترافیک بالایی به دست آورید.
  • افزایش بازدید از طریق خرید ویو استوری منجر به افزایش بازدید ارگانیک در صفحه و تعامل در پست‌های دیگر شما می‌شود.
  • با خرید ویو استوری اینستاگرام می‌توانید در طول زمان تعداد فالوورهای بیشتری به دست آورید.
  • بازدیدهای زیاد در استوری‌ها، باعث می‌شود تا صفحه شما بیشتر در معرض دید قرار گرفته و در نتیجه منجر به افزایش فروش و موفقیت صفحه کاری می‌شود.
  • از طریق افزایش تعامل، به افزایش آگاهی و شناخت از یک برند کمک کرده و به موفقیت کمپین‌های بازاریابی کمک می‌کند.

همه این نتایج می‌توانند به شیوه‌های مختلف برای صفحات شما در اینستاگرام بسیار مفید باشند؛ البته به شرطی که بازدیدهای واقعی را برای استوری خریداری کنید. بسیار مهم است که برای خرید بازدید استوری از وب سایت‌هایی مانند کمک بگیرید که خدمات واقعی را به شما ارائه می‌دهند. بازدیدهای غیرواقعی نه تنها به صفحه کمک نمی‌کنند، بلکه به آن آسیب می‌رسانند. در بین وب سایت‌های ایرانی، سایت فالووران یکی از معتبرترین و ارزان‌ترین خدمات را ارائه می‌دهد. با مراجعه به وب سایت followeran.com می‌توانید با خدمات عالی این مجموعه آشنا شوید.

خرید ویو استوری واقعی

چرا صفحات تجاری به دنبال خرید ویو استوری واقعی اینستاگرام هستند؟

همانطور که می‌دانید، در سال‌های اخیر اینستاگرام به یکی از پلتفرم‌های قابل توجه و محبوب برای صاحبان کسب و کارها تبدیل شده که از طریق آن، فعالیت‌های خود را به فضای دیجیتال گسترش می‌دهند. به همین دلیل است که صفحات تجاری در این اپلیکیشن ایجاد کرده و به دنبال راهی مناسب برای در معرض دید قرار گرفتن و افزایش اعتبار خود هستند. بنابراین آنها مشتاقانه از روش‌های ساده‌تری مانند خرید ویو استوری واقعی اینستاگرام استفاده می‌کنند تا به بهبود ترافیک صفحه خود کمک کنند. این کار در مدت کوتاهی منجر به افزایش محبوبیت این برندها در بین کاربران نیز کمک می‌کند.

البته استوری‌های اینستاگرام تنها جایی نیستند که این افراد از طریق آن تعامل خود را با کاربران افزایش می‌دهند. اینستاگرام قابلیت‌های دیگری مانند لایو، IGTV و … هم دارد که میزان بازدید در آن‌ها نیز مهم است. اگر می‌خواهید صفحه کاری خود را به سرعت ارتقا داده و موفقیت آن را تضمین کنید، می‌توانید از خرید ویو لایو ایرانی و یا خرید لایک، کامنت و … استفاده کنید. وب سایت فالووران به عنوان یکی از بهترین وب سایت‌های پنل خدمات مجازی، مجموعه کاملی از خدمات اینستاگرام را ارائه می‌دهد. برای بررسی خدمات واقعی این مجموعه می‌توانید به وب سایت آن‌ها مراجعه کنید.

جمع‌بندی نهایی

براساس الگوریتم‌های اینستاگرام، صفحات با بازدید استوری بالاتر، ارزشمندتر بوده و در معرض دید افراد بیشتری قرار می‌گیرند. به همین دلیل اغلب صفحات به خرید ویو استوری واقعی نیاز دارند. در این مطلب سعی کردیم تا با نگاهی به دلایل اهمیت استوری‌های اینستاگرام، نتایجی که با خرید بازدید می‌توانید به دست آورید را بررسی کرده و ببینیم که چرا اکثر صفحات تجاری از این روش استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید قصد خرید ویو استوری اینستاگرام را داشته و می‌خواهید این کار را از طریق یک وب سایت مطمئن انجام دهید، می‌توانید به وب سایت فالووران به آدرس followeran.com بروید. در این وب سایت می‌توانید انواع سرویس‌های خرید ویو را مشاهده کنید.

منبع : https://followeran.com/buy-instagram-story/

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

آخرین مقاله‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها