خرید پیج اینستاگرام | تحویل فوری

خرید پیج اینستاگرام

زمان مطالعه: 18 دقیقه

طبیعتا برای راه اندازی هر نوع کسب و کاری به مکانی خوب و پربازدید نیاز داریم تا محصولات خود را به راحتی بفروشیم.

اینستاگرام رسانه ای است که در آن می توانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید و به راحتی محصولات یا خدمات خود را بدون پرداخت هزینه به میلیون ها نفر ارائه دهید!

اما در اینستاگرام ابتدا باید یک پلتفرم مناسب برای نمایش محصولات و ارائه خدمات خود به مشتریان و سپس جذب بازدیدکنندگان و مشتریان جدید داشته باشید. این پلتفرم پیج اینستاگرام شماست.
خرید پیج اینستاگرام
یکی از ساده ترین راه ها برای داشتن صفحه اینستاگرام با فالوورهای زیاد، خرید پیج اینستاگرام است. این بهترین راه برای داشتن یک صفحه با فالوورهای زیاد در اینستاگرام بدون هیچ تلاشی است.

یکی از بهترین راه ها برای جلب توجه سریع در اینستاگرام، خرید یک پیج اینستاگرام آماده است.

همانطور که می دانید شبکه اجتماعی اینستاگرام در چند سال اخیر در کشور ما پیشرفت خوبی داشته است و این روزها کمتر کسی را می بینیم که اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی خود نصب نکرده باشد!

به همین دلیل است که اینستاگرام منبع عظیمی از پول و ثروت برای اکثر افراد یا شرکت هایی است که می خواهند محصولات و خدمات خود را بفروشند.

شاید فکر کنید خرید صفحه اینستاگرام کار خوبی نیست! اما اصلاً اینطور نیست. امروزه با پیشرفت کسب و کار اینستاگرام، تعداد فالوورها اولین و تنها دلیل اعتماد بسیاری از مشتریان به صفحه اینستاگرام است.

در نگاه اول از دید مشتری تعداد فالوورهای صفحه باعث جذب مخاطب یا مشتری می شود.
خرید پیج اینستاگرام خوبه یا خرید فالوور اینستاگرام؟
خرید فالوور اینستاگرام به افرادی که قبلاً صفحه اینستاگرام دارند و به فالوور بیشتری نیاز دارند توصیه می شود.

اگر صفحه ای با فالوورهای کمی دارید و نیاز به فالوور بیشتری دارید، خرید فالوور واقعی اینستاگرام توصیه می شود. البته اگر فالوور واقعی بخرید برای شما مفید خواهد بود نه تقلبی!

اما اگر هنوز وارد اینستاگرام نشده اید و قصد راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام را دارید، خرید پیج اینستاگرام را پیشنهاد می کنیم.

مزیت این کار این است که می توانید خیلی سریع و بدون صرف زمان و هزینه زیاد صفحه ای با تعداد فالوور زیاد داشته باشید.

به طور کلی، مزیت خرید فالوور نسبت به خرید یک صفحه این است که صفحه شما ثابت می ماند. یعنی محتوایی که از ابتدا در صفحه خود ارسال کرده اید وجود دارد و فقط تعداد فالوورهای شما افزایش یافته است.

در صورت خرید یک صفحه آماده، باید محتوای آن را تغییر دهید و ممکن است با افت فالوور مواجه شوید.

اما مزیت خرید پیج اینستاگرام نسبت به خرید فالوور اینستاگرام این است که می توانید خیلی سریع صفحه ای با فالوورهای زیاد و هزینه کم داشته باشید.

چرا باید برای خرید پیج اینستاگرام اقدام کنید؟
تمامی صفحاتی که برای خرید و فروش شما راه اندازی می شوند دارای ویژگی های بسیاری هستند.
در نظر بگیرید که با خرید یک صفحه اینستاگرام در واقع نتیجه زحمات یک فرد دیگر را می خرید.

همه صفحات فالوور واقعی دارند و نرخ تعامل بالایی دارند.

اکثر مشاغل جدید از اهمیت داشتن یک صفحه اینستاگرام قوی بی اطلاع هستند. اینستاگرام با بیش از 1 میلیارد کاربر فعال به شما کمک می کند تا مخاطبان زیادی از سراسر جهان را جذب کنید.

اگر یک کارفرما به اهمیت داشتن صفحه اینستاگرام برای کسب و کار خود پی برد، باید زمان زیادی را صرف یافتن یک متخصص کند.

پس از آن، او باید صبر کند تا صفحه شروع به نتایج مثبت کند. این فرآیند بسته به مدت زمانی که مدیر صفحه روی آن صرف می کند، می تواند از 6 ماه تا 1 سال طول بکشد.

مسائلی مانند عدم دانش کافی مدیر و همچنین کمبود زمان و بودجه می تواند این فرآیند را دشوارتر و طولانی تر کند.

اما با خرید یک صفحه اینستاگرام مرتبط با کسب و کار خود به جرات می توان گفت که بین 1 تا 2 سال از رقبای خود پیشی خواهید گرفت.

به عنوان یک مدیر کسب و کار، قطعا می دانید که این پیشرفت ناگهانی چقدر می تواند درآمد شما را افزایش دهد.
تعداد فالوورها بسیار مهم است

به عنوان فردی که قصد خرید پیج اینستاگرام را دارید، بهتر است به تعداد فالوورها توجه کنید. این برای کسب و کار شما بسیار مهم است.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: خرید فالوور اینستاگرام ارزان (معرفی سایت معتبر)

مشاغل از نظر شغلی به سه دسته تقسیم می شوند:

مشاغلی که به تازگی شروع به کار کرده اند
مشاغلی که سابقه کمی دارند و تجربه کمی دارند
مشاغل قدیمی و با تجربه

قبل از اینکه بخواهید صفحه ای برای کسب و کار خود بخرید، باید مراقب باشید که در کدام یک از این 3 موقعیت قرار دارید.

از آنجایی که قرار است با افراد واقعی ارتباط برقرار کنید، پس بهتر است با توجه به اعتباری که در بازار کار دارید، این رابطه را تقویت کنید.

شما می توانید این فالوورها را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید. بنابراین توصیه می شود کسب و کارهایی که به تازگی کسب و کار خود را شروع کرده اند با صفحاتی شروع کنند که فالوورهای کمی دارند.

پس از مدتی که کسب و کارشان رونق گرفت و تجربه کسب کردند، آماده حمایت از مشتریان بیشتری هستند.

به همین ترتیب، مشاغل با تجربه کم و مشاغل قدیمی باید دنبال کننده مناسبی داشته باشند.

از نظر اینستاگرام و هوش مصنوعی آن نیز این امر منطقی است و بیشتر تعاملات شما با فالوورها و افراد دیگر را ذخیره می کند.

———.

محتوا پنهان

خرید پیج اینستاگرام چیست؟

خرید پیج اینستاگرام یکی از فعالیت هایی است که اخیرا در اینستاگرام باب شده و مورد استقبال کسب و کارها قرار گرفته است. اگرچه این روش مانند هر روش دیگری برای خرید پیج اینستاگرام دارای مزایا و معایبی است.

اینستاگرام یکی از مهمترین و کاربردی ترین شبکه های مجازی دنیاست که افراد زیادی در آن فعالیت می کنند.

برای اینکه بتوانید در اینستاگرام فعالیت کنید و کسب و کار خود را در آن تبلیغ کنید، اولین چیزی که نیاز دارید یک صفحه اینستاگرام فعال با فالوورهای واقعی است.

افراد زیادی هستند که پیج های واقعی اینستاگرام را خریداری می کنند. و افرادی هستند که صفحات خود را ایجاد و تبلیغ می کنند. خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی بسیار مهم است و می تواند به شما در کسب سود بیشتر کمک کند.

راهنمای خرید پیج اینستاگرام

در این قسمت می خواهیم به مهم ترین نکات قبل از خرید پیج اینستاگرام بپردازیم. مانند سایر خدمات مانند فالوورها و لایک ها، خرید یک صفحه از طریق وب سایت و برنامه مرتبط با آن فروخته می شود. در نتیجه، اولین چیزی که باید در هنگام خرید یک صفحه به آن توجه کنید، وب سایت ارائه دهنده خدمات است. متاسفانه در سال های اخیر وب سایت ها با ارائه صفحات بی کیفیت باعث نارضایتی کاربران شده و در نتیجه اعتماد به سرویس از بین رفته است.

مهم ترین نکته ای که قبل از خرید پیج اینستاگرام باید به آن توجه کرد نرخ پیج اینستاگرام است. معیارهای زیادی در قیمت خرید پیج اینستاگرام موثر است که مهم ترین آنها تعداد فالوورهای واقعی و ایرانی پیج است. به عنوان مثال، صفحه ای با 10000 فالوور درصد بیشتری نسبت به صفحه با 5000 فالوور دارد.

مزیت خرید پیج اینستاگرام و خرید اکانت اینستاگرام چیست؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از بزرگترین و بهترین شبکه های اجتماعی دنیاست و طبق بررسی های اخیر حدود 30 درصد از شهروندان ایرانی عضو اینستاگرام هستند.

هر پلتفرمی که کاربران زیادی در آن فعال هستند بهترین مکان برای تبلیغات، بازاریابی، برندسازی، فروش و به طور کلی راه اندازی یک کسب و کار جدید است.

همانطور که می دانید کل اعتبار هر صفحه اینستاگرام به تعداد فالوورهای آن است.

بنابراین موفقیت یا شکست هر کسب و کاری در اینستاگرام به تعداد فالوورها بستگی دارد.

داشتن یک صفحه اینستاگرام با تعداد فالوور زیاد باعث افزایش اعتماد بین بازدیدکنندگان و مشتریان شما می شود به طوری که آنها خریدهای مکرر محصولات شما را انجام می دهند.

خرید اکانت اینستاگرام یک فرصت بی نظیر است.

مطمئناً تفاوت زیادی بین صفحه ای با تعداد فالوور کم و صفحه با فالوورهای زیاد از نظر روانی وجود دارد، باعث می شود بازدیدکنندگانی که قصد خرید نوع خاصی از کالا را دارند خرید خود را از شما انجام دهند.

در وب سایت ما در قسمت قیمت پیج های اینستاگرام می توانید پیج مورد نظر خود را با تعداد فالوور مشخص انتخاب کنید و با خرید پیج اینستاگرام بدون اتلاف وقت یک شبه مسافت صد ساله را طی کنید

شما می توانید قبل از خرید صفحه اینستاگرام از تمام ویژگی های صفحه خود مطلع شوید.

همچنین به شما توصیه می کنیم سوالات متداول خرید پیج اینستاگرام را به دقت مطالعه کنید، سپس یک صفحه اینستاگرام با فالوور واقعی خریداری کنید و در کمترین زمان ممکن محبوب ترین صفحه اینستاگرام را بدست آورید.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: خرید فالوور اینستاگرام 10k (معرفی سایت معتبر)

خرید پیج اینستاگرامی با فالوور واقعی چه فایده‌ای دارد؟

با خرید صفحه فالوور واقعی اینستاگرام صاحب یک صفحه اینستاگرام با تعداد فالوور واقعی می شوید. بنابراین، از همان ابتدا، تعداد زیادی مخاطب واقعی خواهید داشت که می توانند مشتریان بالقوه کسب و کار شما شوند.

هر صفحه‌ای که از صفر شروع می‌کند و بدون فالوور شروع می‌شود، راه بسیار سختی در پیش خواهد داشت، زیرا یافتن فالوور برای صفحاتی که به تازگی ایجاد شده‌اند و اصلاً فالوور ندارند، بسیار دشوار است.

کاربران واقعی اینستاگرام به ندرت به صفحات تازه ایجاد شده اعتماد می کنند، در حالی که دیگر با خرید یک صفحه ارزان با چنین مشکلاتی مواجه نخواهید شد و می توانید از همان ابتدا بر روی تبلیغات و تولید محتوا تمرکز کنید.

هدف شما از خرید پیج اینستاگرام واقعی چیست؟

قبل از اینکه بخواهید یک صفحه اینستاگرام آماده بخرید، باید هدف خود را مشخص کنید.

چرا می خواهید این صفحه را بخرید؟

آیا فقط می خواهید یک صفحه آماده داشته باشید یا می خواهید از آن برای کسب و کار خود استفاده کنید و درآمد خود را افزایش دهید؟
با فکر کردن به این سوال ساده می توانید بهترین صفحه اینستاگرام را با بهترین قیمت برای خود انتخاب کنید.

چند فالوور اینستاگرام را می توانید مدیریت کنید؟

به نظر می رسد که بتوانید هم تجارت خود و هم دنبال کنندگان خود را به خوبی مدیریت کنید، کار دشواری است. در نتیجه لازم است برای صفحه خود مدیری استخدام کنید که تجربه کافی در کار خود داشته باشد.

کسب و کار شما باید توانایی تامین بودجه تبلیغات، مدیریت صفحه، خرید اکانت اینستاگرام و تامین نیازهای فالوورهایی که مشتری می شوند را داشته باشد.
می توانید این نکات را به مرور زمان بررسی کنید. اگر بتوانید از فالوورهای خود در زمینه تامین محتوا و بودجه برای تبلیغات، مسابقات مختلف و … حمایت کنید،

خرید پیج اینستاگرام فوری

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: خرید فالوور ۱۰۰ درصد واقعی [نکات مهم]

درآمد قابل توجهی خواهید داشت و تعداد فالوورهای شما افزایش می یابد. در نتیجه، صفحه شما به ندرت با کاهش فالوور مواجه می شود.
قبل از خرید صفحه اینستاگرام، کیفیت آن را بررسی کنید
اگرچه تمام صفحاتی که فروخته می شوند از نظر کیفیت بررسی می شوند، اما بهتر است خودتان آن را بررسی کنید.

صفحات با کیفیت دارای ویژگی های زیر هستند:

  • عکس های استفاده شده کیفیت بالایی دارند.
  • پست ها کاملاً لینک شده اند و هیچ پست غیر مرتبطی وجود ندارد.
  • قسمت تحقیق کاملاً مرتبط با موضوع صفحه است و پست های نامرتبط کمتری دارد (نشان دهنده تعامل مناسب صفحه با سایر کاربران اینستاگرام).
  • تعداد بازدید و تعداد لایک و کامنت با تعداد فالوورها ارتباط مستقیم دارد.
  • داستان ها دیدگاه های خوبی دارند.
  • تعداد افراد غیر متعهد بسیار کم است.

پاسخ به چند سوال متداول هنگام خرید صفحه اینستاگرام:

در این بخش به سوالاتی که ممکن است هنگام خرید صفحه اینستاگرام برایتان پیش بیاید پاسخ خواهم داد. قبل از خرید صفحه حتما این سوالات را بخوانید.

آیا ارزش خرید صفحه اینستاگرام با فالوورهای تقلبی را دارد؟

هیچ چیز از نوع! اگر قصد خرید پیج را دارید بهتر است صفحه ای با فالوور واقعی بخرید تا میزان تعامل صفحه شما پایین نباشد!

آیا پس از خرید این صفحات فالوورهای آنها کاهش می یابد؟

خیر، اگر صفحه را فعال نگه دارید و به تولید محتوا ادامه دهید، افت فالوور را تجربه نخواهید کرد!

تعداد فالوور صفحات فروش چقدر است؟

بسیاری از صفحات فروش فالوور ندارند. برخی از آنها نزدیک به صفر هستند.

اشیا و مخاطبان این صفحات چه کسانی هستند؟

موضوع و مخاطبان تمام صفحات فروخته شده عمومی هستند و محبوبیت بیشتری نسبت به موضوعات پرطرفدار دارند.

آیا امکان تغییر اطلاعات صفحه اینستاگرام پس از خرید وجود دارد؟

بله، شما قطعا می توانید تمام اطلاعات از جمله آدرس ایمیل، رمز عبور، پست های موجود، نام صفحه و حتی نام کاربری صفحه اینستاگرام را تغییر دهید.

فرآیند تحویل صفحه پس از خرید چگونه انجام می شود؟

پس از تکمیل فرآیند خرید صفحه، تیم پشتیبانی سایت ما با شما تماس خواهد گرفت. پس از هماهنگی های لازم با شما، اطلاعات مربوط به صفحه خریداری شده (شامل نام کاربری و رمز عبور) به شما تحویل داده خواهد شد.

آیا واقعا امکان خرید صفحه اینستاگرام با فالوور واقعی وجود دارد؟

بله، اما این بدان معنا نیست که همه فالوورها فعال هستند. شما می توانید صفحه ای را خریداری کنید که برخی از دنبال کنندگان آن ارواح یا جعلی هستند.

آیا کانال فروش صفحه اینستاگرام مکانی امن برای خرید صفحه است؟

به کانال های تلگرامی که صفحات اینستاگرام می فروشند اصلا اعتماد نکنید. صفحات اینستاگرام را فقط از سایت های معتبر خریداری کنید.

چند بار می توانید نام صفحه اینستاگرام خود را تغییر دهید؟

بهتر است این کار را زیاد انجام ندهید. زیرا هر بار که نام کاربری خود را تغییر می دهید، اینستاگرام می تواند نسبت به شما حساس شده و حساب شما را برای همیشه غیر فعال کند. سعی کنید پس از خرید صفحه اینستاگرام فقط یکبار برای همیشه نام کاربری خود را تغییر دهید.

آیا فالوورهای صفحه خریداری شده متوجه تغییر نام صفحه می شوند؟

اگر اکثر فالوورهای صفحه جعلی باشند، مشکل بزرگی نخواهد بود. چون برایشان مهم نیست. اگر آنها فالوور واقعی باشند، مطمئناً از تغییر نام مطلع می شوند، اما نمی توانند دقیقاً بگویند که این صفحه در کدام موضوع بوده است.

پس بهتر است پس از تغییر نام محتوای با کیفیتی در صفحه خود ایجاد کنید تا فالوورهای کمتری را از دست بدهید.

بعد از خرید پیج اینستاگرام چه کنیم؟

به محض دریافت اطلاعات صفحه اینستاگرام از فروشنده صفحه، باید بلافاصله اطلاعات حساب کاربری خود مانند شماره موبایل و ایمیل موجود در صفحه را تغییر دهید و هر دو را با رمز عبور 6 رقمی که اینستاگرام برای شما ارسال می کند تأیید کنید.

در مرحله بعد، باید تایید دو مرحله ای را در اینستاگرام نیز فعال کنید. کار سختی نیست و با جستجوی عبارت افزایش امنیت اینستاگرام در گوگل می توانید آموزش های لازم را در این زمینه پیدا کنید.

صفحه اینستاگرام واقعی و تضمینی را از چه سایتی بخرم؟

سایتی که در انتهای این صفحه ارائه شده است یک سایت معتبر در زمینه خدمات اینستاگرام می باشد که از طریق آن می توانید با تعداد فالوور مورد نظر خود پیج مورد نظر خود را خریداری نمایید.

نرخ خرید پیج اینستاگرام چقدر است؟

نرخ خاصی برای فروش پیج اینستاگرام وجود ندارد. معمولاً هزینه صفحه اینستاگرام بر اساس تعداد فالوورها و لایک های پست های آن محاسبه می شود. اکثر سایت های فروش صفحات اینستاگرام قیمت یکسانی دارند.

اما اگر بخواهیم قیمت واقعی هر صفحه را قرار دهیم باید بر اساس تعداد فالوور و میزان لایک باشد. به عنوان مثال، اگر صفحه ای 10 فالوور داشته باشد و هر پست به طور متوسط ​​بین 1000 تا 1500 لایک دریافت کند، حدود 1 تا 3 میلیون تومان ارزش دارد.

چرا باید پیج اینستاگرام آماده بخریم؟

همانطور که می دانید تعداد فالوورهای هر صفحه اینستاگرام تنها عامل ایجاد اعتماد مشتری است. تصور کنید مشتریان شما در صفحه ای قرار می گیرند که فقط 200 فالوور دارد. چه حسی به آنها می دهد؟ احتمالا می گویند این صفحه اصلا قابل اعتماد نیست!

اما اگر تعداد فالوورهای صفحه شما مثلاً 20 یا 200 نفر باشد، مشتریان با ورود به صفحه شما از صحت صفحه اینستاگرام شما مطمئن خواهند شد

بنابراین اولین قدم برای شروع کسب درآمد از اینستاگرام این است که تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید. اگر می‌خواهید از روش‌های طبیعی برای افزایش فالوورها مانند ایجاد محتوای باکیفیت، استفاده از هشتگ‌های مناسب، استفاده از برچسب‌های مکان و غیره استفاده کنید،

ممکن است ماه‌ها یا سال‌ها طول بکشد. به عنوان مثال، برای به دست آوردن 20000 فالوور فعال و واقعی که واقعاً شما را دوست دارند، زمان زیادی طول می کشد.

اما با خرید پیج های آماده اینستاگرام می توانید بدون زحمت و حوصله از همان ابتدا فالوورهای صفحه خود را افزایش دهید. در واقع خرید یک صفحه اینستاگرام آماده و معتبر برای افرادی که دغدغه اصلی آنها کسب درآمد و فروش بالا در اینستاگرام است، مهم است. نه افرادی که ماه هاست برای یافتن فالوور تلاش می کنند!

این پیج‌ها مناسب چه افرادی نیست؟
افرادی که دنبال پیشرفت کسب و کار خودشان در اینستاگرام نیستند
کاربرانی که برنامه بلند مدتی برای اینستاگرام ندارند
افرادی که وقت کافی برای مدیریت پیج نمیگذارند
این پیج‌ها مناسب چه افرادی است؟
فروشندگان محصولات
افرادی که میخواهند از طریق اینستاگرام به درآمد پایدار برسند
علاقمندانی که میخواهند حرفه خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارند
افرادی که برای پیشرفت در اینستاگرام برنامه بلند مدت دارند

خرید پیج اینستاگرام و تشخیص واقعی بودن فالوور های پیج

تا به حال می دانید که حضور فالوورهای جعلی صفحه اینستاگرام چه آسیبی به کسب و کار شما وارد می کند. چگونه می توانیم پس از خرید پیج اینستاگرام واقعی بودن فالوورها را تشخیص دهیم؟ در واقع دو راه برای شناسایی فالوورهای جعلی صفحه وجود دارد. در زیر هر دو را یاد خواهیم گرفت.

آمار پست های صفحه اینستاگرام را بررسی کنید

در واقع اولین روش برای تشخیص حضور فالوورهای جعلی در یک صفحه مشخص، بررسی آمار پست های اینستاگرام است. حتی قبل از خرید پیج اینستاگرام می توانید از این روش استفاده کنید.

در واقع در مرحله اول باید شناسه صفحه را جستجو کنید تا صفحه آن به شما نشان داده شود. سپس محتوایی که در این صفحه ارسال شده است را بررسی کنید. آمار محتوا را بررسی کنید و آن را با تعداد فالوورهای صفحه مقایسه کنید.

به عنوان مثال، اگر صفحه 10000 فالوور داشته باشد و هر قسمت از محتوا به طور متوسط ​​100 بازدید داشته باشد، واضح است که بسیاری از آن فالوورها جعلی هستند. در واقع اگر تعداد فالوورها همگام نباشد، متوجه حضور فالوورهای تقلبی در صفحه مورد نظر خواهیم شد. این اولین و ساده ترین راه برای شناسایی فالوورهای تقلبی قبل از خرید صفحه اینستاگرام است.

از ویژگی Insights اینستاگرام استفاده کنید

روش دیگری که می توانید برای تشخیص حضور فالوورهای تقلبی در صفحه اینستاگرام استفاده کنید، استفاده از ویژگی insights است.

از ویژگی Insight اینستاگرام می توان برای صفحات تجاری که می خواهند فعالیت های خود را تجزیه و تحلیل کنند، استفاده کرد. شما می توانید از این تابع برای هدف خود استفاده کنید. اما مسلماً امکان استفاده از آن پس از خرید پیج اینستاگرام نیز وجود دارد.

یکی از ویژگی های عالی اینسایت این است که اگر فالوورهای غیر فعالی در صفحه شما وجود داشته باشد، اینسایت به شما اطلاع می دهد. اما اگر فالوور جعلی در صفحه خریداری شده وجود دارد، باید از آن مطمئن شوید. در واقع اینسایت کاهش و افزایش فالوورهای شما و تاثیری که بر تعامل صفحه داشته است را بررسی می کند.

به عنوان مثال، در بخش فعالیت می توانید از سطح فعالیت فالوورهای خود مطلع شوید. حالا از آنجایی که فالوور تقلبی در صفحه خریداری شده فعالیتی ندارد، اگر آمار مثبتی را نشان نمی دهید، طبیعتا فالوور جعلی در صفحه حضور دارد.

این روشی است که می توانید پس از خرید صفحه اینستاگرام از آن استفاده کنید. اما پیشنهاد می کنیم قبل از خرید از روش اول استفاده کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

آخرین مقاله‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها