همه چیز در مورد مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام

همه چیز در مورد مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام

زمان مطالعه: 6 دقیقه

این روزها بازار شبکه‌های اجتماعی بسیار داغ است و همه در مورد مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام صحبت می‌کنند. هر کسی قبل از خرید به این فکر می‌کند که آیا می‌توان با خرید یک پیج، ره صد ساله را یک شبه طی کرد؟

در این مقاله به بررسی انواع پیج اینستاگرام و مزایا و معایب خرید آن‌ها پرداخته ایم تا با آگاهی کامل در این مورد تصمیم بگیرید. با ما همراه باشید.

پیج واقعی بخریم یا آماده؟

پیج‌های اینستاگرام به صورت کلی به 2 دسته تقسیم می‌شوند:

1. پیج‌های واقعی

2. پیج‌های آماده. تفاوت اصلی این پیج‌ها در نوع فالوورهای آن‌هاست. همانطورکه از اسم آن‌ها مشخص است، پیج‌های واقعی فالوورهای فعال و واقعی دارند که با پیج تعامل می‌کنند.

این پیج‌ها سابقه‌ی رسیدن به اکسپلور را دارند و می‌توانند با یک برنامه ریزی متوسط مسیر موفقیت و رسیدن به درآمد را به سرعت طی کنند.

پیج‌های آماده‌ی اینستاگرام از تعداد زیادی فالوور روح ساخته شده است که تعامل چندانی با پیج ندارند. مشتری اصلی این پیج‌ها معمولا کسب و کارهای فیزیکی هستند که به فکر گسترش کسب و کار خود هستند و تصمیم گرفته اند از اینستاگرام شروع کنند.

انتخاب پیج واقعی یا آماده بر حسب نوع کسب و کار و هدف شما از فعالیت در اینستاگرام انجام می‌شود. اما قبل از انتخاب نوع پیج بهتر است با مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام آشنا شویم تا یک انتخاب درست و سودآور داشته باشیم.

مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام واقعی

همه‌ی ما یک بار در اینستاگرام چرخیده ایم و فکر کرده ایم که اگر یک پیج فعال و معروف داشتیم چه کارهایی می‌توانستیم انجام دهیم. شاید بعد از این فکرها کمی هم حساب کتاب کرده باشیم تا درآمد این پیج‌ها را حساب کنیم.

این درآمد همه‌ی ما را وسوسه کرده تا یک بار شروع به تولید محتوا و اقدام به کسب درآمد کنیم. اما متاسفانه به دست آوردن یک موقعیت ایده‌آل به همین سادگی‌ها نیست.

حتی در برخی از موارد خرید ربات اینستاگرام هم برای ما چندان کارساز واقع نمی‌شود.

زمان مورد نیاز برای تولید محتوا یکی از چالش‌هاییست که در همان مراحل اولیه باعث کم شدن سرعت رشد می‌شود.

از طرفی چون در ابتدای کار تعداد فالوورها به شدت کم است، نمی‌توان انتظار داشت که مخاطبان تعامل زیادی با محتوا داشته باشند و پیج را به اکسپلور برسانند.

همه چیز در مورد مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام

انباشته شدن این مشکلات روی هم، در ترکیب شدن با کمبود سرمایه باعث می‌شود تا کسب و کار اینستاگرامی نوپای ما با شکست مواجه شود.

اما اگر این مشکلات وجود نداشت چه اتفاقی می‌افتاد؟ اگر تعداد فالوور از همان اول کار زیاد بود و امکان کسب درآمد از همان روز اول وجود داشت؟ اگر فقط تولید محتوا برای رسیدن به اکسپلور کافی بود چه؟

خرید پیج اینستاگرام واقعی یک راه میانبر برای رسیدن به این شرایط ایده آل است؛ اما استفاده از پیج‌های واقعی هم شرایط خاص خود را دارد و در صورت رعایت نکردن آن‌ها معایب خرید پیج اینستاگرام واقعی بیشتر از مزایای آن خواهد بود.

این شرایط عبارتند از:

  1. عوض نکردن موضوع فعالیت
  2. تولید محتوای مستمر
  3. استفاده از برنامه‌ی انتشار محتوای قبلی

رعایت این موارد بسیار ساده است. شرکت‌های معتبر هم همیشه در هنگام تحویل پیج این موارد را به خریدار توضیح می‌دهند. برخی از آن‌ها برنامه‌ی انتشار محتوا و نحوه‌ی تولید محتوا برای پیج خریداری شده را هم در اختیار خریدار قرار می‌دهند.

با در دست داشتن این اطلاعات و رعایت روتین همیشگی، پیج بعد از خریداری شدن دچار ریزش نمی‌شود و به رشد خود ادامه می‌دهد.

اگر صحبت از مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام واقعی شود، نمی‌توان در مورد نگهداری بد از پیج صحبت نکرد. برای مثال عوض کردن موضوع فعالیت پیج بعد از خرید می‌توان تا 80 درصد ریزش به همراه داشته باشد.

فالوورهای یک پیج به خاطر محتوا و زمینه‌ی فعالیت آن یک پیج را فالو می‌کنند، پس قطعا اکثر آن‌ها بعد از عوض شدن موضوع پیج آن را آنفالو خواهند کرد.

قطع کردن روند تولید محتوا هم باعث می‌شود درصد تعامل و احتمال رسیدن به اکسپلور به شدت کم شود. پیج بدون تعامل کم کم متروک می‌شود و فالوورهای خود را از دست می‌دهد.

این مورد می‌تواند با عوض کردن برنامه‌ی ارسال محتوا هم اتفاق بیافتد. پیدا کردن بهترین زمان ارسال محتوا یکی از مراحل اصلی برای رشد پیج است و از دست دادن این زمان قطعا باعث ضربه خوردن پیج خواهد شد.

مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام آماده

شاید دیدن تعامل‌های پیج واقعی یا قدرت آن در رسیدن به اکسپلور باعث شود تا فکر کنید این دسته از پیج‌ها مناسب‌ترین نوع پیج برای کسب و کارها هستند.

توصیه‌ی ما به شما این است که مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام آماده را هم بخوانید تا بتوانید یک تصمیم درست و منطقی در این مورد بگیرید.

خصوصیت اصلی پیج آماده ریزش نداشتن آن است. این پیج‌ها معمولا با قیمتی بسیار پایین‌تر از پیج‌های واقعی به فروش می‌رسند و می‌توانند یک محرک خوب برای شروع کسب و کار و افزایش فروش از طریق پیج باشند.

این پیج‌ها قابلیت عوض کردن موضوع را دارند و باعث می‌شوند مشتریانی که برای بار اول از پیج شما دیدن می‌کنند راحت‌تر به شما اعتماد کنند. می‌توان گفت که این پیج‌ها برای معرفی کسب و کار اصلی در اینستاگرام بهترین انتخاب هستند.

بازدهی این پیج‌ها با توجه به قیمت پایینشان در کوتاه مدت بسیار خوب است و می‌توانند با یک برنامه‌ی درست به موفقیت‌های خوبی برسند.

در کنار مزایای زیادی که پیج‌های آماده دارند، اگر برای برخی از کارها انتخاب شوند بازدهی مناسبی نخواهند داشت.

برای مثال استفاده از پیج‌های آماده برای موضوعاتی مانند سرگرمی و طنز و به طور کلی فعالیت‌های تعامل محور باعث خواهد شد.

کار کردن روی این پیج‌ها برای رسیدن به اکسپلور تقریبا بی معنی است و نمی‌توان انتظار داشت یک پیج با انبوهی از فالوورهای روح به آن نقطه از تعامل برسد.

فعالیت‌های تکمیلی برای افزایش بازدهی پیج آماده شامل مراحل زیر است:

  1. ساخت پروفایل حرفه‌ای شامل بیوی کامل، عکس پروفایل مناسب و هایلایت‌های راهنما
  2. آپلود پست‌های محصولات
  3. معرفی راه ارتباطی به مشتریان در زیر هر پست (معمولا به دایرکت ارجاع می‌دهند)
  4. برنامه ریزی برای جذب بازدید کننده

با پیاده کردن استراتژی بالا می‌توان به صورت عادلانه مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام آماده را با مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام واقعی مقایسه کرد.

پیج واقعی بخریم یا آماده؛ کدام برای کسب و کار ما بهتر است؟

همانطور که در طول مقاله دیدید، جواب این سوال تا حد زیادی وابسته به کسب و کار و اهداف شماست. برای گرفتن مشاوره‌ی رایگان درباره‌ی خرید پیج می‌توانید به صفحه‌ی خرید پیج اینستاگرام مراجعه کنید.

اما به صورت کلی می‌توان گفت که برای کسب و کارهای سنتی، خریدن یک پیج آماده و برای کسب درآمد بدون داشتن کسب و کار، خرید پیج واقعی بهترین انتخاب است.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

آخرین مقاله‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رزرو اتاق فرار
رزرو اتاق فرار
4 ماه قبل

بسیار عالی و کاربردی ممنون