آیا خرید پیج اینستاگرام خوب است یا بد؟

1-آیا خرید پیج اینستاگرام خوب است یا بد؟

زمان مطالعه: 8 دقیقه

ممکن است به تصور شما، پیج اینستاگرام با کمتر از 20 کا فالوور، جذابیت خاصی را برای مخاطب در پی نداشته باشد. و شاید شما از جمله افرادی باشید که قصد افزایش سریع فالوورهای پیج اینستاگرام خود را داشته باشید.

از این رو، جهت بهتر دیده شدن در فضای اینستاگرام، خرید یک پیج با فالوورهای بالا می تواند ایده خوبی به نظر آید. ولی همیشه اینگونه نیست.

خرید پیج اینستاگرام از مزایا و معایبی برخوردار است که در این مقاله به شرح آنها خواهیم پرداخت تا با کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه اقدام به خرید پیج اینستاگرام نمایید.

1-آیا خرید پیج اینستاگرام خوب است یا بد؟

آشنایی با معایب خرید پیج اینستاگرام

حال می خواهیم در رابطه با معایب خرید پیج اینستاگرام که از مزایای آن نیز بیشتر است، صحبت کنیم. در کل می توان گفت که ممکن است تعداد اندکی از فالوورهای پیج خریداری شده به کسب و کار شما علاقه نشان دهند، مگر در صورتی که کسب و کار شما عمومی باشد.

و همین مسئله از اصلی ترین عیب های خرید پیج اینستاگرام محسوب می شود. حتی ممکن است سایت های فروش پیج اینستاگرامی قابل اعتماد نباشند. چرا که امکان بررسی دقیق فالوورهای این پیج ها وجود ندارد.

بیشتر پیج های اینستاگرامی قابل فروش از فالوورهای فیک برخوردارند. حتی مشاهده شده است که پیج های دارای بیش از 100 کا فالوور، در برخی از پست ها کمتر از 100 لایک دریافت نموده اند.

این امر فیک بودن فالوورهای پیج مورد نظر را نشان می دهد. به طور معمول، اینگونه پیج ها، در مقایسه با سایر پیج ها از قیمت پایین تری برخوردار بوده و می توان اقدام به خرید این پیج ها با فالوورهای فیک با هزینه اندکی نمود.

دقیق نبودن اطلاعات، یکی دیگر از اشکالات خرید پیج اینستاگرامی می باشد. هر قدر هم به بررسی پیج مورد نظر بپردازید، قادر به فهمیدن اینکه چه میزان از فالوورهای آن فیک یا واقعی هستند نخواهید بود.

و اینکه چه تعداد از این فالوورها علاقه به کسب و کار شما دارند. لازم به ذکر است که چک کردن پیج های اینستاگرامی به این شکل امری وقت گیر خواهد بود.

پرداخت هزینه های زیاد از دیگر عیب های خرید پیج اینستاگرام است. که امکان افزایش فالوور اینستاگرام مرتبط و هدفمند با حوزه کاری، با پرداخت این میزان هزینه توسط ربات اینستاگرام وجود دارد.

دستیابی به فالوورهای زیاد در اینستاگرام با صرف هزینه اندک، در زمان کوتاه و بدون هیچ تلاشی را می توان از مزایای خرید پیج اینستاگرامی به شمار آورد.

در واقع از دید بسیاری از افراد، این مسئله تنها مزیت خرید یک پیج آماده تلقی می شود. اما به طور کلی در صورت عدم اطمینان از پیج خریداری شده، غیر اینکه پول خود را از دست داده اید، مزیت دیگری برای شما در پی نخواهد داشت.

ارائه نکات مهم جهت خرید پیج اینستاگرام

واقعی بودن فالوورها، مهمترین مسئله در خرید پیج اینستاگرام محسوب می گردد. خیلی از افرادی که می خواهند پیج اینستاگرامی بخرند به دنبال پیجی که دارای فالوورهای واقعی هستند می باشند.

فهمیدن این مسئله امری دشوار خواهد بود و امکان تشخیص تعداد فالوورهای واقعی یک پیج، در حالت معمول وجود ندارد.

برای مثال، در صورتی که تعداد فالوورهای یک پیج 10 کا باشد، دست کم هزار نفر از این افراد یعنی چیزی حدود 1 درصد از آنها بایستی فعال باشند و در زمان گذاشتن پست، اقدام به لایک کردن نمایند.

اما خیلی از وقت ها به این شکل نیست. در کل جهت تشخیص فالوورهای واقعی یک پیج شیوه خاصی وجود نخواهد داشت. در ادامه به صحبت در رابطه با نکات جالبی در این زمینه خواهیم پرداخت.

2-ارائه نکات مهم جهت خرید پیج اینستاگرام

• منتشر کردن یک پست، جهت تست پیج پیش از خرید آن
انتشار یک پست جدید در پیج توسط صاحب آن را می توان از روش های تشخیص واقعی بودن فالوورهای آن پیش از خرید پیج دانست. تعداد لایک های دریافتی تقریباً 1 تا 2 ساعت پس از انتشار پست می تواند معیار خوبی جهت بررسی واقعی بودن فالوورها به شمار آید.

• چک کردن فالوورها و لایک کننده های پیج مورد نظر
بررسی کردن لایک های آخرین پست درون پیج با فالوورهای موجود نیز از دیگر روش ها جهت تشخیص واقعی بودن فالوورهای یک پیج اینستاگرامی محسوب می گردد.

چک کنید که آیا فالوورهای پیج واقعاً اقدام به لایک نمودن آخرین پست کرده اند یا این کار از طریق برنامه انجام شده و در حقیقت به شکل فیک بوده است.

به آسانی قادر به فهمیدن این مسئله با بررسی پروفایل لایک کننده های آخرین پست پیج خواهید بود. که آیا واقعاً فالوورهای پیج مورد نظر شما هستند یا اینکه غریبه اند. با استفاده از این راهکار، در مورد قبلی نیز می توانید اطمینان حاصل نمایید که مالک پیج برای پستی که منتشر نموده است، لایک فیک نگرفته باشد.

● اقدام به بررسی اسم و پروفایل فالوورهای پیج نمایید
در واقع نام پروفایل های فیک اینستاگرام کاملاً مشخص می باشد و معمولاً خارجی هستند. باید بدانید فالوور های غیر واقعی که تعداد آنها با یک سری برنامه های جذب فالوور زیاد می ‌شوند، نام‌ های نامشخصی دارند.

از این رو، فیک بودن آنها نیز قابل تشخیص می باشد. بر این اساس، بهتر است که چندین مورد از پروفایل های فالوورهای پیجی که می خواهید بخرید را چک نمایید. در صورتی که 50 درصد آنها واقعی باشند، باز هم قابل قبول است.

● از خرید پیج ارزان قیمت خودداری نمایید
سعی کنید از خرید پیج اینستاگرام ارزان قیمت اجتناب نمایید. زیرا اینگونه پیج ها دارای فالوورهای فیک خارجی می باشند. ناگفته نماند که درصد لایک آنها نیز کمتر از یک دهم درصد است.
خرید پیج اینستاگرام بهتر است یا خرید فالوور؟

● به صورت حضوری پیج اینستاگرام بخرید
معمولاً کسانی که به خرید پیج اینستاگرام به صورت حضوری اقدام می ‌نمایند، به هیچ عنوان سرشان کلاه نمی رود. لازم به ذکر است، افرادی که قصد خرید پیج اینستاگرام با تعداد بالایی فالوور را دارند، حتماً باید به صورت حضوری این پیج را بخرند.

زیرا به راحتی می توانند از صاحب پیج درخواست نمایند که یک پست را در مقابل چشم آنها منتشر نماید. در این صورت دیگر زمانی جهت گرفتن لایک فیک برای آنها وجود ندارد. بر این اساس، شخص متوجه خواهد شد که فالوورهای پیج واقعی هستند یا غیر واقعی.

همچنین از دیگر روش هایی که می توان به واقعی بودن فالوورهای پیج اینستاگرام پی برد، این است که از مالک پیج بخواهید تا با مراجعه به قسمت اینسایت اینستاگرام، به تعامل با مخاطبین بپردازد و یا اوضاع پیج را مرور نماید.

● به خرید پیج اینستاگرام از سایت های معتبر بپردازید
در این خصوص توصیه می ‌شود که هرگز از سایت‌ های نامطمئن و نامعتبر که هیچگونه آدرس و یا شماره تلفنی ندارند، پیج اینستاگرام نخرید. همچنین از یک سری پیج های اینستاگرامی که اقدام به فروش پیج های آماده می کنند نیز اجتناب نمایید.

● آنالیز نمودن پیج اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار است
در واقع جهت آنالیز پیج های اینستاگرام، ابزارهایی در دسترس ما می باشد که می توانیم از طریق آنها آمارهای دقیقی از پیج مورد نظر به دست آوریم و تا حد زیادی از ضرر و زیان پیشگیری کنیم. این مورد را برای خرید پیج اینستاگرام حتما مد نظر قرار دهید. زیرا بسیار ضروری و مهم می باشد.

شما با بررسی برترین هشتگ ها و همچنین با آنالیز گزارش آماری می توانید به خوبی متوجه شوید که رقبای شما از کدام هشتگ ها برای بازاریابی در شبکه های مجازی بهره می گیرند.

جهت پیدا کردن برترین هشتگ های اینستاگرام باید به میزان نرخ تعامل آنها دقت زیادی نمایید. در صورتی که نرخ تعامل بیشتر از یک درصد باشد، آن پیج مناسب است.

خرید پیج اینستاگرام بهتر است یا خرید فالوور؟

3- خرید پیج اینستاگرام بهتر است یا خرید فالوور؟

یکی از سوالات رایج در بین کاربران که ذهن آنها را درگیر خود نموده، این است که خرید فالوور بهتر است یا خرید یک پیج اینستاگرام آماده؟

معمولاً یک سری شعارها از قبیل خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی و همچنین خرید پیج اینستاگرام با لایک خور بالا وجود دارد که هرگز نمی توان به آنها اعتماد نمود. فقط باید خودتان شخصاً با توجه به مزایا و معایبی که بیان نمودیم، به بررسی پیج مورد نظر اقدام نمایید تا خیالتان از این بابت راحت باشد.

اگر شما توانستید پیجی با فالوورهای واقعی پیدا کنید که قیمت آن بالاتر از قیمت واقعی باشد، به صراحت می‌ توان گفت که ارزش خریدن را دارد.

در این باره به تمامی افرادی که فقط به دنبال فالوورهای واقعی و هدفمند می باشند، توصیه می کنیم که حتما از ربات اینستاگرام استفاده نمایند. زیرا این ربات های اینستاگرامی نقش بسزایی در جذب فالوورهای علاقه مند به محصولات شما دارند.

تعرفه خرید پیج اینستاگرام

در حقیقت خرید پیج ‌اینستاگرام هیچ تعرفه خاص و مشخصی ندارد و معمولا با توجه به تعداد فالوورها و لایک های پست منتشر شده محاسبه می گردد و قیمت آنها در سایت های مختلف یکسان است.

4-تعرفه خرید پیج اینستاگرام

به طور کلی، بر اساس میزان لایک ها و تعداد فالوورها می توان قیمت واقعی پیج را بیان نمود. به عنوان مثال، اگر یک پیج اینستاگرام حدود 10 فالوور داشته باشد و هر پست آن نیز تقریباً 1000 تا 1500 لایک بخورد، قیمت آن حدود یک الی سه میلیون است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

آخرین مقاله‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
احسان رضایی
احسان رضایی
2 سال قبل

سلام کلا خرید پیج اینستاگرام آماده رو پیشنهاد نمی کنم اما اگر فالووراش واقعی باشه خیلی خوبه ولی خب قیمتش بالاست