بهترین دوره آموزش سئو در ایران [10 دوره برتر] [خرداد 1401]

بهترین دوره آموزش سئو در ایران

زمان مطالعه: 12 دقیقه

بهترین دوره آموزش سئو در ایران کدام است؟ همانطور که از عنوان مقاله پیداست ما تصمیم داریم در این بخش به بررسی 10 دوره برتر آموزش سئو در ایران بپردازیم.

همانطور که می دانید هزینه دوره های سئو برای افرادی که می خواهند تازه وارد این حوزه شوند ممکن است سنگین باشد بنابراین نیاز است دوره ای که تهیه می کنند کیفیت لازم را داشته باشد و در واقع برای آنها مفید باشد.

قصد ما هم در این مقاله همین است ما براساس صفحه توضیحات هر دوره آنها را باهم بررسی می کنیم و در آخر انتخاب را به عهده خود شما می گذاریم.

همه ما پس از خرید محصول یا خدمات بارها طعم تلخ عدم کیفیت محصول، هزینه نکردن خدمات دریافتی به اندازه ای که ما برای آن پرداخت کردیم را چشیده ایک و همچنین ده ها مشکل دیگر که همگی باعث می شود در خرید مجدد کمی احتیاط کنیم.

اینکه شما در حال مطالعه این مقاله هستید به این معنی است که شما به یک دوره آموزشی جامع سئو علاقه مند هستید، اما اینکه من چنین مقاله ای نوشته ام به این معنی است که می خواهم احتمال عدم موفقیت در خرید بهترین دوره سئو را با مقایسه کامل کمتر کنم. با بهترین دوره های آموزشی سئو همراه من باشید.

دوره آموزش سئو چیست؟

هر فردی که بخواهید وارد دنیای اینترنت و طراحی سایت شود نیاز است که علم سئو را بلد باشد. سئو مجموع کارهایی است که روی سایت انجام می شود تا در کلمات و عبارات مدنظر رتبه بهتری در نتایج گوگل کسب کنیم.

حالا برای اینکه سئو را آموزش ببینید دو راه پیش رو دارید:

اولین این است که به صورت خود آموز از طریق اینترنت، یوتیوب و منابع آموزشی رایگان سئو را یاد بگیرید.پ

و دومین راه تهیه دوره جامع سئو است. که برخی افراد با مطالعه و جمع آوری اطلاعات و همچنین تجربه دوره هایی را بصورت آنلاین و حتی حضوری برگزار می کنند و علم سئو را آموزش می دهند استفاده کنید.

چرا باید دوره آموزش سئو را تهیه کنیم؟

هر سایت که از طریق اینترنت می خواهد کسب درآمد کند بدون سئو یعنی هیچ!

یعنی یک فروشگاه زیبا وسط ناکجا آباد!

بعنوان نمونه وقتی شما کلمه ای را در گوگل سرچ می کنید 10 نتیجه برتر را برای شما نمایش می دهد که شما در بیشتر مواقع روی لینک های 1 تا 3 نهایت 10 لینک صفحه اول گوگل برای رفع نیاز خود کلیک می کنید.

اما سایت هایی که در صفحه دو گوگل یا صفحات عقب تر چطور کسی رو آنها کلیک می کند؟ خیر!

خرید بهترین هاست

در نتیجه اگر می خواهید سایت شما هم جزء 10 نتیجه برتر در صفحه اول گوگل باشد نیاز است که با علم سئو آشنا باشید.

دوره سئو هایی که برگزار می شود دقیقا روش ها و ترفندهای را به شما آموزش می دهند که بتوانید جزء 10 سایت صفحه اول گوگل باشید و از سایت خود کسب درآمد کنید.

بهترین دوره سئو کدام است؟

همه ما می دانیم که هیچ کسی نمی گوید ماست من ترش است و همه ادعای بهترین بودن را یدک می کشند اما در واقع اینطور نیست و باید با آگهی و بررسی رزومه مدرس و همچنین کیفیت آموزش و در واقع سواد عملی نه فقط تئوری در هر دوره بررسی شود.

بهترین دوره آموزش سئو

ویژگی های بهترین دوره آموزش سئو چیست؟

قبل از اینکه اقدام به تهیه دوره کنید نیاز است که یکسری نکات را بدانید و با توجه به آنها بصورت آگاهانه بهترین انتخاب را داشته باشید.

تجربه مدرس دوره

حتما قبل از اینکه بخواهید دوره ای را بخرید بهتر است درباره مدرس آن دوره تحقیق کنید و از رزومه کاری و سایت هایی که سئو کرده اند اطلاعات کسب کنید. یکی از فاکتورهای خیلی مهم در سئو کسب تجربه است.

هر فردی که سایت های بیشتری در زمینه مختلف سئو کرده باشد قطعا تجربه های بهتری نیز کسب کرده و می تواند در اختیار شما بگذارد.

انتقال تجربه در کنار مسائل تئوری

کلا روند سئو سایت های ایرانی با سئو سایت های خارجی متفاوت است. به خاطر همین در گزینه قبلی اشاره کردیم سعی کنید مدرسی را انتخاب کنید که تجربه عملی کافی در سئو را داشته باشد.

زیرا افرادی هستند که صرفا مطالب تئوری را در داخل دوره ارائه می دهند که اصلا نیازی به خرید دوره نیست و با جستجو ساده در اینترنت همه مطالبی که گفته می شود در اینترنت بصورت رایگان موجوده و می توانید استفاده کنید.

سعی کنید دوره ای را انتخاب کنید که در آن به جای مسائل کلیشه ای و تئوری تجربه های شخصی مدرس نیز در اختیارتان قرار گیرد.

زمان دوره مهم نیست!

معیارتون برای انتخاب دوره صرفا زمان نباشد بعنوان نمونه دوره ای که 40 ساعت آموزش داده شده است دلیل بر بی کیفیت بودن آن نسبت به دوره ای که 50 ساعت است. نیست!

برخی از مدرسین دوره برای جذب مخاطب زمان دوره را بیشتر می کنند و با این ترفند ادعا می کنند ما همه موارد را گفته ایم و هیچ نکته ای باقی نمانده.

اما در اصل به مواردی پرداخته می شود که بیشتر جنبه تئوری داشته و حتی خود شما نیز می توانید رایگان در اینترنت پیدا کنید.

پشتیبانی دوره

پشتیبانی یکی از مهمترین فاکتورها در دوره سئو است که باید توجه ویژه ای به آن شود و حتما سعی کنید دوره ای که انتخاب می کنید پشتیبانی آنطور که در صفحه خرید دوره توضیح داده اند دقیقا همانطور باشد و بعد از تهیه دوره نیز خدمات پشتیبانی را ارائه دهند.

پوشش تمامی بخش های سئو

همانطور که می دانید سئو دارای سه بخش عمده: سئو داخلی (on page seo)، سئو خارجی (off page seo) و سئو تکنیکال (seo technical) است. سعی کنید دوره ای را انتخاب کنید همه زیر مجموعه های این سه شاخه اصلی را پوشش داده باشند.

10 دوره برتر آموزش سئو 

در ادامه 10 مورد از بهترین دوره های سئو را برای شما لیست کرده ایم که بیشترین شرکت کننده ها را دارا بوده و مدرسین آنها افرادی با تجربه در زمینه سئو هستند.

مهم: اگر دوره فردی در این لیست نیست دلیل بر خوب نبودن دوره آنها نیست.

مهم: ترتیب قرار گیری دوره ها دلیل بر برتری آنها نسبت به هم نیست!

 

دوره جامع متخصص سئو (جاوید گرشاسبی – همیار وب)

دوره جامع متخصص سئو همیار وب

درباره مدرس:

اما من (جاوید گرشاسبی) 5 سال به طور مستمر در مبحث سئو فعالیت کردم و تاکنون در هیچ دوره ای برای یادگیری سئو شرکت نکرده ام! تمام آن چیزی که از سئو می دانم را تجربه کرده ام.

چه در سایت همیار وب و چه در پروژه های سئویی که داشتم. چیزهایی که از من در این دوره آموزشی یاد می گیرید را عینا تجربه کرده ام و تمام تجربیات خوب و بدم را قصد دارم با شما به اشتراک بگذارم.

 

همیشه سعی کردم از ساده ترین، بهترین و به صرفه ترین روش ها برای سئو کردن سایت ها استفاده کنم. به ویژه در سئو همیار وب من یک ریال هم هزینه بابت تولید محتوا و خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی نکرده ام.

با این حال باز هم رتبه های خوبی دارد و همچنان رقبای ما مشغول خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی هستند. در این دوره هم به شما یاد می دهم چطور با کمترین هزینه ممکن، می توانید سایت تان را سئو کنید.

مدت زمان آموزش:

مدت زمان آموزش همانطور که در سایت و صفحه دوره نوشته شده است 70 عدد فایل ویدئویی با فرمت MP4 به مدت بیش از 75 ساعت و در حال بروز رسانی است.

سرفصل های دوره:

سرفصل دوره همیار وب

دوره های که به همراه آموزش سئو رایگان ارائه می شود:

هدایای دوره آموزشی همیار وب

هزینه دوره:

4,900,000 تومان

برای مشاهده دوره جامع متخصص سئو کلیک کنید.

 

دوره جامع هیولای سئو (امین اسماعیلی – وبسیما)

دوره جامع هیولای سئو وبسیما

درباره مدرس:

امین اسماعیلی مدیر وبسیما

امین اسماعیلی هستم، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران و مدیر فنی آژانس خلاقیت وبسیما. از سال 91 تمرکز خود را بر روی مباحث روز سئو و طراحی سایت قرار داده و پس از کسب تجربه و دانش ارزشمند تصمیم گرفتم تا ثمره آن را با دیگران به اشتراک بگذارم.

همکاری با شتاب دهنده های آواتک، دیموند، فینووا، هاردتک، فردوسی و ارتباط مستقیم با استارت آپ های موفقی همچون مانیشن، بوتیک، هنری، نوار، لامینور و … به من آموخته است که هرچه بیشتر دانش خود را عرضه کنی اشتیاق بالاتری برای یادگیری خواهی داشت.

مدت زمان آموزش:

دوره سئو وبسیما ار 6 کارگاه آموزشی تشکیل شده است که هر کدام زمانبندی های متفاوتی دارد ولی در کل زمان آموزش 34 ساعت است

سرفصل های آموزشی:

سرفصل دوره جامع هیولای سئو وبسیما

پشتیبانی دوره:

پشتیبانی بصورت گروهی در تلگرام بصورت پرسش و پاسخ انجام می شود.

هزینه دوره:

هزینه کل دوره آموزشی 4 میلیون و 280 هزار تومان

 

برای مشاهده دوره جامع هیولای سئو کلیک کنید.

 

دوره آنلاین جامع جادوی سئو 2021 (مهران منصوری‌فر – مدیروب)

دوره آنلاین جامع جادوی سئو 2021

 

درباره مدرس:

مهران منصوری‌فر از سال 1383 در وب فعال هستم و از یکسال بعد عملیات سئو را برای سایت خودم آغاز کردم، با توجه زمان طولانی که در این حوزه فعالیت کرده ام قطعا تعداد زیادی از کلمات که به صفحه اول آورده ام را به خاطر ندارم و یا دیگر آن سایت ها فعال نیستند، البته من بیشتر وقت ام را صرف سئو بروی سایت های خودم کردم.

اما در همین 2 سال اخیر نیز تعداد قابل توجهی کلمه کلیدی بوده است که توانسته ام به صفحه اول گوگل بیاورم و اکنون دیگر به صورت مستقیم روی سئو کار نمی کنم و با آموزش اصول سئو به تیم خودم با نظارت به کار آنها کارهای سئو را به پایان می رسانیم.

من به دلیل تجربه ای طولانی در این حوزه و سالها فعالیت در Google Adwords به مدل های گوگل و رفتار آن در سئو فارسی کاملا مسلط هستم و اکنون خود را در جایگاهی می بینم که می توانم با انتقال دانش خودم به هر فردی که حداقل یک وب سایت دارد و با مباحث ابتدایی وب آشنا است، آن فرد را تبدیل به یک سئو کار ماهر در سطح خود کنم.

این فرآیند را قبلا برای تیم خودم انجام داده ام و نتیجه موفق بوده است و اکنون می توانم برای شما نیز آن را در یک پروسه 10 جلسه ای به انجام برسانم و شما بعد از این دوره قطعا یک فرد حرفه ای در سئو به حساب خواهید آمد.

مدت زمان آموزش:

کل دوره در 40 جلسه 4 ساعته برگزار شده است . و کل زمان دوره 40 ساعت است.

سرفصل های دوره:

سرفصل دوره جادوی سئو مدیر وب

پشتیبانی دوره: 

سه ماه پشتیبانی بعد از اتمام دوره بصورت تیکت و چت می باشد.

امکان خرید قسطی دوره:
خرید قسطی دوره جادوی سئو مدیر وب

هزینه دوره:

5,900,000 تومان

برای مشاهده دوره آنلاین جامع جادوی سئو 2021 کلیک کنید.

 

دوره آموزشی مگاسئو (محمد امین هاشمی – فرین آکادمی)

مگاسئو فرین آکادمی

درباره مدرس:

محمد امین هاشمی

حدود 9 سال تجربه حوزه های مختلف دیجیتال مارکتینگ
برگزاری دوره های متعدد حوزه وبمستری در موسسات آموزشی
برگزاری بیش از 270 ساعت ویدیو آموزشی
بیش از 39 پروژه سئو موفق و ناموفق

مدت زمان آموزش:

70 ساعت آموزش + 60 ساعت ویدیو هدیه

پشتیبانی دوره:

پشتیبانی مگاسئو فرین آکادمی

سرفصل های آموزشی:
سرفصل های مگاسئو فرین آکادمی

هزینه دوره:

هزینه کل دوره 4.980.000 تومان امکان خرید قسطی در دو قسط وجود دارد.

خرید قسطی مگاسئو فرین آکادمی

 

برای مشاهده دوره آموزشی مگاسئو کلیک کنید.

 

اودیسه دوره تخصصی آموزش سئو و تولید محتوا  (محمدحسین رحمانی – آکادمی آمانج)

اودیسه دوره آموزش تخصصی سئو

درباره مدرس:

محمد حسین رحمانی هستم .کار خودم در در حوزه SEO از سال ۹۲ شروع کردم تا الان مشاور و مدیر سئو بیش از ۱۷ کسب و کار بودم.

از سال ۹۵ تخصص خودم رو در باقی حوزه‌های دیجیتال مارکتینگ تکمیل کردم و از سال ۹۷ با آموزش این دو حوزه در خدمت شما عزیزان هستم. در حال حاضر مدیر سئو و دیجیتال مارکتینگ آکادمی آمانج هستم.

در این دوره همه تلاشم رو می‌کنم تا همه دانش و تجربه‌ام رو در قالب پروژه‌های مختلف در اختیار شما قرار دهم. امیدوارم دوره خوبی رو باهم داشته باشیم

مدت زمان آموزش:

مدت زمان دوره اودیسه 79 ساعت است.

سرفصل های دوره:

سرفصل های اودیسه دوره آموزش تخصصی سئو

پشتیبانی:
پشتیبانی به صورت چت گروهی در گروه تلگرام انجام می شود.

هزینه دوره:

2.948.000 تومان امکان خرید قسطی وجود دارد.

پرداخت قسطی اودیسه دوره آموزش تخصصی سئو

 

 

برای مشاهده اودیسه دوره تخصصی آموزش سئو کلیک کنید.

 

دوره جامع آموزش سئو (امیر قمصری – نیو سئو)

دوره جامع آموزش سئو

درباره مدرس:

برای تفهیم سئو فردی در کنار شماست که بیش از 17 سال را به آموزش و عملیاتی کردن نکات برتر کسب و کار اینترنتی در بیزینس 100ها برند برتر ایران گذرانده و بیش از 50.000 ساعت آموزش به بیش از 5.000 نفر از سراسر ایران هدیه کرده است.

امیر قمصری طی مدت زمان 6 سال سرمایه خود را فقط از طریق یکی از پروژه های اینترنتی خود، بیش از 800 برابر کرد. یعنی 5.000.000 تومان را تبدیل به 4.000.000.000 تومان کرد. او مشاور برندهای بزرگی همچون ورزش3، بانک ملت، بیمه ایران، آستان قدس، مشرق نیوز و … ده ها برند مشهور دیگر بوده و هست.

مدت زمان دوره:

مدت زمان این دوره 36 ساعت است.

سرفصل های دوره:

بخشی از مفاهیم دوره سئو سایت newseo مربوط به آموزش ابزارهای تخصصی گوگل مثل سرچ کنسول و دیگر ابزارهای بررسی بک لینک است.

پشتیبانی:

پشتیبانی از طریق گروه تلگرام و دائمی است.

هزینه دوره:

هزینه شرکت در دوره سئو نیوسئو نسبت به تعداد نفرات (خصوصی یا عمومی بودن کلاس) تعیین میشود که بین 4 میلیون تا 19 میلیون تومان متغیر است!

دوره اصلی و غیر حضوری سایت با قیمت 6 میلیون و 900 هزار تومان به شکل نقدی فروخته میشود.

خرید اقساطی: در صورت خرید اقساطی، 50% مبلغ دوره رو در ابتدا و باقی رو سه مرحله میتوانید پرداخت کنید.

برای مشاهده دوره جامع آموزش سئو کلیک کنید.

 

لیست بروز رسانی خواهد شد و دوره های جدید نیز با تحقیق اضافه خواهیم کرد.

امیدواریم که این لیست برای شما مفید بوده باشه اگر شما هم تجربه ای از هر کدام از دوره ها را دارید حتما زیر همین مقاله بخش دیدگاه برای ما بنویسید.

همچنین اگر دوره دیگری شرکت کرده اید و یا می شناسید که جای آن در این لیست خالی است حتما برایمان بنویسید.

کدام دوره سئو به نظر شما بهتر است؟

جواب این سوال را شما زیر همین مقاله با ما و دیگر مخاطبان به اشتراگ بگذارید. البته با دلیل که چرا دوره بهتری است؟.

 

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

آخرین مقاله‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest
6 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
احمد میبدی
احمد میبدی
9 ماه قبل

به نظر من بهترین مدرس سئو نه الزاما اونیه که بیشترین شکست رو در پروژه هاش داشته،
نه الزاما اونیه که بیشترین موفقیت رو در کسب رتبه ها کسب کرده،
چون که شکست های زیاد به معنیه اینه که درک درستی از سئو نداره،
موفقیت های زیاد هم می تونه به این مربوط باشه که پروژه های عموما ساده ای رو بر عهده گرفته.
به نظرم بهترین مدرس و دوره اونیه که بیشترین نسبتا موفقیت به پروژه های سخت رو سپری کرده.
یعنی علاوه بر تعدادشون باید رقابت اون حوزه ها رو هم بررسی کنیم.
ممنون محتوای خوبی بود.

nillshid
nillshid
8 ماه قبل

بسیار عالی. موفق باشید.

نماشویی
نماشویی
6 ماه قبل

واقعا یک دوره جامع و عالی هست حتما استفاده کنید.

سجاد
سجاد
5 ماه قبل

دوره متخصص سئوی همیار وب کامل ترین و بهترین دوره ای هست که تا الان توش شرکت کردم. پیشنهاد می کنم حتما تو این دوره جامع شرکت کنید چون بعدش دیگه نیاز به هیچ دوره ای ندارید.

یاس وب
یاس وب
2 ماه قبل

بهترین دوره رو فقط دوره مدیر وب رو پیشنهاد میکنم. خودم استفاده کردم بسیارعالیه