بهترین سایت افزایش فالوور اینستاگرام کدام است؟

بهترین ربات اینستاگرام

زمان مطالعه: 8 دقیقه

چگونه فالوور های پیج اینستاگرام را افزایش دهیم؟ بهترین راهکار برای جذب فالوور واقعی اینستاگرام چیست؟ اگر شما هم دغدغه افزایش فالوور دارید و هر کاری می کنید ولی کسی پیج شما را فالو نمی کند تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. یه سوپرایز واقعی داریم برای شما.

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام یکی از اصلی ترین دغدغه برای هر فرد و یا فروشگاه مبتنی بر شبکه اجتماعی اینستاگرام است.

اگر شما هم قصد دارید افزایش فالوور واقعی اینستاگرام داشته باشید در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین و امن ترین راه برای افزایش فالوور اینستاگرام را به شما معرفی کنیم.

ما در این روش نه قصد داریم فالوور فیک بخرم و نه فالوور رایگان غیر واقعی بلکه این روش یک روش بسیار کاربردی برای جذب مخاطبان پیج شماست اینکار توسط ربات افزایش فالوور انجام می شود که در ادامه کامل توضیح می دهیم.

بهترین ربات های اینستاگرام

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات افزایش فالوور واقعی در واقع یک پلتفرم آنلاینی است که به شما در افزایش فالوور کمک می کند و تمامی کارهای دستی مانند فالو و آنفالو، کامنت، لایک و دایرکت را برای شما انجام می دهد.

در واقع ربات به جذب فالوور بیشتر و 100% واقعی به شما کمک می کند.

چگونه فالوور واقعی بگیریم؟

بیایید با هم کارهایی را که باید برای افزایش فالوور واقعی در اینستا انجام دهیم، مرور کنیم:

آیا می‌توانید حداقل 5 ساعت، آن هم هر روز و در همان ساعات مشخص، وقت برای اینستا اختصاص دهید؟

این زمان را چگونه بین تولید محتوا، جذب بازدیدکننده و تعامل با فالوورها تقسیم می‌کنید؟

فالوور و فالووینگ‌ها را چگونه مدیریت می‌کنید؟ تا چه حد کاربران هدفتان را به درستی پیدا خواهید کرد؟

با لایک و کامنت به صورت دستی، چند نفر بازدیدکننده می‌توانید جذب کنید؟

آمار فعالیت‌ها را پیگیری خواهید کرد؟ سخت شد نه؟

دقیقا اینجا ربات افزایش فالوور اینستاگرام به کمک شما خواهد آمد.

افزایش فالوور اینستاگرام

روش کار ربات چگونه است؟

ربات به این شکل کار می کند که شما پیج خود را به ربات می دهید و بعد از تنظیماتی که پنل ربات در اختیارتان قرار می دهد ربات را تنظیم می کنید.

بعد از تنظیمات یکسری پیج های هدف که می تواند رقبای شما باشند و پیج های هدفی که تعیین می کنید را به ربات می دهید

و تعیین می کنید که از فالوور و یا فالوینگ های پیج هدف و یا رقبایی که به ربات دادید، ربات آنها را فالو کند و در صورتی که مخاطب به پیج شما علاقه داشته باشد قطعا پیج شما را فالو خواهد کرد.

همچنین به کمک ربات می توانید پیج هایی را تعیین کنید تا ربات با متن دلخواه شما زیر پیج ها تعیین شده کامنت های تبلیغاتی شما را درج کند.

چند مورد از ویژگی های بارز ربات اینستاگرام

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام با ربات

زمانبندی انتشار انواع محتوا

شما می توانید پست هایی را آماده کنید و همچنین زمابندی کنید تا در زمان مشخص شده بدون اینکه نیازی باشد شما کاری کنید ربات در زمان مشخص رو پیج شما پست را منتشر می کند.

حذف فالوور فیک

یکی از قابلیت های بسیار کاربردی ربات حذف فالوور های فیک شما بصورت هوشمند است که به بهینه سازی پیج شما کمک زیادی خواهد کرد.

ارسال پیام دایرکت اتوماتیک

شما می توانید پیام های تبلیغاتی آماده داشته باشید و پیج هایی را تعیین کنید تا برای فالوور های آن پیج ارسال شود.

لایک و کامنت خودکار

به کمک ربات می توانید زیر پست های پیج هدف متن های تبلیغاتی بصورت اتومات درج کنیدو رایگان تبلیغات انجام دهید.

مشاهده‌ی آمار دقیق فعالیت‌ها

تمامی فعالیت های ربات دارای گزارش هست و می توانید ببینید از کدام پیج های هدف تعیین شده بیشترین فالوور را جذب کرده  اید.

فعالیت 24 ساعته

یکی از ویژگی های بسیار عالی ربات فعالیت به صورت 24 ساعته است اگر شما بصورت دستی می خواستید همه اینکار ها را انجام دهید باید تمام وقت خود را به اینکار ها اختصاص می دادیدو یا هزینه بالایی برای ادمین پرداخت می کردید.

مدیریت فالووینگ‌ها

با فالو کردن فالوورهای پیج های هدف فالویینگ های پیج شما افزایش می یابد اما نگران نباشید ربات بصورت هوشمند فالووینگ های پیج شما را کاهش می دهد.

تعیین دقیق کاربران هدف

شما به کمک ربات تمامی فالوور هایی که جذب می کنید واقعی و هدفمند است و با علاقه شخصی پیج شما را فالو می کنند.

فیلتر کاربران هدف

ویژگی هایی خاص دیگه ای نیز داخل پنل وجود دارد که به مدیریت هر چه بهتر کاربران هدف شما کمک می کند.

تنظیم سرعت دلخواه

خیلی ها ربات را خطرناک می دانند اما در واقع اینطور نیست اگر شما تنطیمات را به درستی انجام دهید هیچ خطری پیج شما را تحدید نمی کند. ما خودمان از ربات افزایش فالوور چندین سال هست مستمر استفاده می کنیم و مشکلی تا الان نداشته ایم.

و قابلیت‌های بیشتر!

ربات افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

فرق ربات با خرید فالوور چیست؟

نکته مهم و تفاوت اصلی ربات با خرید فالوور در این است که شما هنگام خرید فالوور بعنوان مثال 10k فالوور میخرید امکان دارد بیشتر آنها فیک باشد و یا علاقه مند به پیج شما نباشند و یا کاربران فعالی اصلا نباشند و در واقع فقط پول خود را بیرون ریختید.

اما افزایش با فالوور با ربات اینگونه نیست و فقط افراد فعال و علاقه مند به حوزه کاری شما، با خواست خود تصمیم می گیرد که پیج شما را فالو کند یا خیر.

در صورت فالو بهتون تبریک میگم چون شخصی پیج شما را فالو کرده است که علاقه مند به حوزه کاری شماست و امکان تبدیل شدن به مشتری شما بسیار زیاد است.

چگونه از ربات افزایش فالوور استفاده کنیم؟

برای اینکار کافیه داخل یکی از سایت های ارائه دهنده خدمات ربات افزایش فالوور عضو شوید و اشتراک های ماهانه آنها را تهیه کنید و پیج های هدف را مشخص کنید و بعد شروع افزایش فالوور.

خیلی از سایت ها در زمینه ربات افزایش فالوور فعالیت می کنند اما بعضی از آنها با کیفیت و بعضی از آنها کارایی لازم را ندارند.

روش های افزایش فالوور از ۱۰۰۰ تا ۱۰k

شما با کمک ربات و به راحتی در کمترین زمان ممکن می توایند به این عدد تعیین شده برسید.

بهترین سایت افزایش فالوور اینستاگرام

ما با بررسی ها که انجام دادیم و همچنین خودمان برای پیج های مختلف از این سایت استفاده می کنیم را می خواهیم به شما معرفی کنیم.

یکی از بهترین سایت ها در زمینه ربات افزایش فالوور سایت اینو است. این سایت یکی از معتبر ترین سایت ها در زمینه افزایش فالوور با ربات است که پشتیبانی قوی و کیفیت کار بالایی را ارائه می دهند.

چرا باید از ربات افزایش فالوور اینو استفاده کنیم؟

جذب فالوور واقعی

فالوورهای جذب شده از طریق ربات اینستاگرام اینبو کاملا واقعی و هدفمند هستند. مقدار جذب فالوور نیز در ارتباط مستقیم با نوع و کیفیت محتوایی است که در پیج خود منتشر می‌کنید.

در حقیقت ربات اینستاگرام اینبو بخش بسیار مهمی از کار که ترغیب کاربران به بازدید از پیج شماست را انجام می‌دهد و این کیفیت محتوای شماست که تعیین می‌کند چه تعدادی از این بازدیدکنندگان تبدیل به دنبال‌کننده خواهند شد.

جذب فالوور هدفمند

در طی روزهای بعد از شروع به کار ربات، نه تنها فالوورهای واقعی پیج شما افزایش خواهد یافت، بلکه با سرازیر شدن بازدیدکنندگان به پیج شما، شاهد افزایش چشمگیر تعداد مشتری‌های خود خواهید بود.

البته ناگفته نماند که نباید ربات اینستاگرام اینبو را با سیستم‌های سکه بگیر یا همان افزایش فالوور فیک اشتباه گرفت؛ زیرا برخلاف این سیستم‌ها، ربات اینستاگرام اینبو با ایجاد تعامل با کاربران آن‌ها را تشویق به بازدید از پیج شما می‌کند.

به عبارتی دیگر، فالوورها با میل و خواسته خودشان جذب پیج شما می‌شوند و شما شاهد ریزش فالوورها در گذشت زمان نخواهید بود.

زمانبندی انتشار محتوا

حتما برای شما هم پیش آمده که قرار بوده در ساعت مشخصی پست یا استوری خاصی را منتشر کنید ولی به سبب مشغله‌ی زیاد فرصت نکرده‌اید که این کار را انجام دهید.

این موضوع می‌تواند به مرور کاربران را از پیج شما دلسرد کرده و به رشد کسب و کارتان در اینستاگرام آسیب بزند.

با ربات اینستاگرام اینبو، دیگر نیاز نیست نگران این مشکلات باشید! شما می‌توانید ربات را به گونه‌ای تنظیم کنید که در زمان دلخواه، پست یا استوری مدنظر شما را منتشر کند و بدین ترتیب، پیج شما همواره فعال باشد!

تشخیص پیج های فعال از غیر فعال

اگر قبلا تجربه‌ی استفاده از ربات را داشته باشید، قطعا با معضل اکانت‌های فیک روبرو شده‌اید. اینکه ربات بتواند تشخیص دهد کدام پیج‌ها فیک و کدام‌ها واقعی هستند، یک قابلیت بسیار مهم است.

ما در آپدیت جدید ربات، این امکان را فراهم کرده‌ایم که ربات اینبو پیج‌های فیک و غیرفعال را از اکانت‌های فعال و واقعی تشخیص داده و فعالیت ربات بر روی کاربران فعال و واقعی متمرکز شود.

هزینه و تعرفه پایین

هزینه های ربات اینو بسیار پایین است و پلن هایی را طراحی کرده اند که برای هر فردی با هر بودجه ای مناسب است.

اشتراک های ماهانه ربات اینبو

ربات افزایش فالوور اینستاگرامبهترین سایت افزایش فالوور اینستاگرامافزایش فالوور با ربات اینستاگرام

 

افزایش فالوور

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

آخرین مقاله‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها