بهترین افزونه پرسش و پاسخ وردپرس چیست؟ مرداد 1400

اگر می خواهید یک سایت پرسش و پاسخ راه اندازی کنید یا می خواهید یک وب سایت ایجاد کنید که فقط مختص پرسش و پاسخ کاربران باشد ، استفاده از افزونه پرسش و پاسخ در وردپرس بهترین گزینه خواهد بود.

در وب سایت هایی نظیر Reddit، Quora و StackOverflow کاربران مختلف موضوعات و سوالات مدنظر خود را مطرح کرده و در صورتی که کاربران دیگر درباره موضوع ذکر شده اطلاعاتی داشته باشند، آن را بازگو می نمایند.

افزونه های پرسش و پاسخ در وردپرس

همانطور که می دانید ، وردپرس راهی برای طراحی وب سایت بدون دانش برنامه نویسی است. کافی است از وردپرس به عنوان CMS به همراه نصب افزونه برای پرسش و پاسخ استفاده کنید.

از آنجا که وردپرس دارای تعداد زیادی افزونه پرسش و پاسخ است ، ابتدا باید نیازهای خود را تعیین کنید تا بتوانید بهترین افزونه پرسش و پاسخ را انتخاب کنید.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: بهترین افزونه های نظرسنجی وردپرس

به مثالهای ذکر شده توجه چندانی نکنید ؛ به نظر می رسد همه وب سایت های ذکر شده دارای یک هدف هستند ، در حالی که وب سایت Quora از سیستم بررسی برای پاسخ به کاربران استفاده می کند.

این بدان معناست که بهترین پاسخها ابتدا ظاهر می شوند و سوال شما توسط یک متخصص پاسخ داده می شود.

در عین حال StackExchange وب سایتی است که هدف آن یافتن پاسخ هایی است که به سوال کاربر نزدیک تر باشند. بنابراین در ابتدا باید هدف و طرح مدنظر خود را از ایجاد یک وب سایت مشخص کرده تا از طریق آن بهترین افزونه پرسش و پاسخ قابل تشخیص باشد.

با انتخاب یک پلاگین با کیفیت می توانید علاوه بر موارد ذکر شده از ویژگی های قدرتمند دیگر آن نیز استفاده نمایید.

بهترین پلاگین های پرسش و پاسخ در وردپرس

افزونه پرسش و پاسخ AnsPress

یکی از بهترین افزونه های پرسش و پاسخ در وردپرس AnsPress است. این افزونه علاوه بر افزودن بخش پرسش و پاسخ به وب سایت شما ، دارای ویژگی های منحصر به فرد دیگری مانند سوالات متداول ، رای گیری و فیلترهای متعدد است. مجهز به حذف خودکار محتوای محافظ.

یکی از مزایای این افزونه رایگان بودن و نصب آسان آن پس از دانلود است.

1-افزونه پرسش و پاسخ AnsPress

افزونه WP-Answers

افزونه WP-Answers نمونه ای از افزونه پرسش و پاسخ وردپرس است که در عین زیبا و ساده بودن دارای ویژگی های پیشرفته است.

یکی از ویژگی های قدرتمندی که آن را برای کاربران محبوب و آسان کرده است قابلیت یکپارچه سازی است. به عنوان مثال ، شما فیس بوک و اینستاگرام را ادغام کرده اید ،

در این صورت کاربران شما می توانند از طریق حساب های فیس بوک و اینستاگرام خود وارد شده و بدون وارد شدن از طریق حساب ایمیل خود با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: روش اتصال وردپرس به واتساپ

اگرچه این ویژگی ممکن است کمی ساده به نظر برسد ، اما فقط می تواند حرفه ای بودن این افزونه را نشان دهد. سایت خود را به صورت یک بازی طراحی کنید.

به این ترتیب ، هرچه کاربران به سوالات بیشتری پاسخ دهند ، امتیاز بیشتری کسب می کنند. به این ترتیب آنها در جدول رده بندی موقعیت برتر را کسب خواهند کرد.

علاوه بر این ، این افزونه پرسش و پاسخ واکنش گرا است و نمایش آن در دستگاه های مختلف به خطر نمی افتد.

2-افزونه WP-Answers

افزونه Forminator

با افزونه Forminator می توانید تست ها ، فرم ها و پرسش ها و پاسخ ها را به صورت رایگان در سایت خود ایجاد کنید و حتی می توانید از سوالات و پاسخ های خود برای ایجاد فهرستی از افراد برجسته استفاده کنید.

این افزونه به شما امکان می دهد فرم های پرسش و پاسخ را با حالت تست ترکیب کنید تا بتوانید اطلاعات مربوط به شرکت کنندگان مانند نام و نام خانوادگی یا ایمیل را دریافت کنید.

این افزونه دارای ویژگی های خاصی است که پر کردن فرم پرسش و پاسخ را برای کاربران آسان می کند.

همچنین می توانید فرم های پرسش و پاسخ خود را با برنامه های شخص ثالث مورد علاقه خود مانند HubSpot ، MailChimp ، Trello و موارد دیگر ادغام کنید.

به راحتی می توانید فرم ها را پیکربندی کنید تا کاربران بتوانند از ویژگی پاسخ خودکار استفاده کنند.

3-افزونه Forminator

افزونه DW Question & Answer

برای ایجاد وب سایتی مانند Quora می توانید از افزونه DW Question & Answer استفاده کنید. استفاده از این افزونه به شما امکان می دهد سوالات خود را ارسال کنید ، به سوالات دیگران پاسخ دهید و سوالات را پیگیری کنید.

با وجود گسترش شبکه های اجتماعی ، ارسال سوالات در این شبکه ها می تواند مخاطبان و کاربران بیشتری را به شبکه شما جذب کند.

به همین دلیل ، این افزونه پرسش و پاسخ وردپرس قابلیت اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی را نیز دارد. بنابراین کاربران می توانند به راحتی سوالات خود را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارند.

علاوه بر این ، داشبورد باعث تمایل بیشتر کاربران به کار در وب سایت شما می شود. در واقع ، برچسب زدن کاربران از طریق برد ، به آنها انگیزه می دهد.

به عنوان یک مدیر و سرپرست وب سایت ، کنترل بسیار خوبی بر ظاهر تعامل با کاربر خواهید داشت. این افزونه از 22 زبان مختلف پشتیبانی می کند ،

بنابراین اگر به طور کامل انگلیسی صحبت نمی کنید ، این افزونه بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

4-افزونه Forminator

افزونه Sabai Discuss

یکی دیگر از بهترین افزونه های پرسش و پاسخ Sabai Discuss است. این افزونه آنقدر قدرتمند و مجهز است که تمام ویژگی های لازم برای ایجاد یک وب سایت با پرسش و پاسخ را دارد.

به عنوان مثال ، می توانید انجمن های گفتگو برای اعضا و کاربران خود ایجاد کنید یا صفحات پرسش و پاسخ را بر اساس علامت سوال و موضوع دسته بندی کنید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این افزونه پرسش و پاسخ در مقایسه با سایر افزونه های ذکر شده ، قابلیت تشخیص حساب های کاربری مفید از حساب هایی است که فقط هرزنامه ارسال می کنند.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: آموزش رفع مشکل وارد شدن به پنل مدیریت وردپرس

داشتن یک مکانیزم اعتباری داخلی قوی به مشتریان اعتبار فعال این امکان را می دهد.

حتی می توانید سوالات متداول را در دسته بندی داخلی ، خارجی و عمومی دسته بندی کنید و از رمزهای عبور برای افزایش امنیت وب سایت خود استفاده کنید.

Sabai Discuss یک افزونه انعطاف پذیر و منعطف است که بسیاری از کاربران از کار با آن لذت می برند. نسخه اصلی و کامل Sabai Discuss در چین با قیمت عالی در دسترس مصرف کنندگان است.

5-افزونه Sabai Discuss

افزونه YITH WooCommerce Questions & Answers

اگر وب سایت شما یک وب سایت فروشگاهی است ، افزونه YITH WooCommerce Questions and Answers گزینه مناسبی برای افزودن بخش نظرات و سوالات خواهد بود.

همانطور که می دانید ، تعداد محصولات موجود در وب سایت های فروشگاهی زیاد است و نمی توانید فقط از یک بخش برای پرسش و پاسخ مصرف کنندگان استفاده کنید.

بهترین راه در این مرحله این است که قسمتی را در زیر هر محصول قرار دهید تا کاربران بتوانند سوالات خود را بپرسند. وقتی مصرف کنندگان سوالات شما را می پرسند و شما به آنها پاسخ می دهید ،

در حالی که اطلاعات بیشتری در مورد محصول شما به مصرف کننده می دهید ، اعتماد آنها را نیز جلب کرده و آن را به مشتری تبدیل می کنید.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: بهترین افزونه بهینه سازی و کاهش حجم تصویر در وردپرس

یکی از ویژگی های این افزونه این است که علاوه بر این که به عموم مردم اجازه می دهد به سوالات مطرح شده پاسخ دهند ، می توان این گزینه را قفل کرد و پاسخ های مدیران را ضبط کرد. در واقع ، شما تصمیم می گیرید چه کسی به سوالات پاسخ دهد. عموم مردم یا فقط مدیران؟

لازم به ذکر است که علاوه بر نسخه رایگان این افزونه پرسش و پاسخ در وردپرس ، نسخه پولی نیز ارائه شده است.

به عنوان یک قاعده ، نسخه پولی این افزونه دارای ویژگی های وسیع تری است ، مانند توانایی رای دادن به پاسخ ها ، فعال سازی اعلان های ایمیل و موارد دیگر.

می توانید نسخه های ممتاز و فارسی سوالات متداول ووکامرس را بارگیری کنید | “YITH Questions and Answers” را از پنل سمت راست بردارید.

6-افزونه YITH WooCommerce Questions & Answers

افزونه bbPress

bbPress یکی از محبوب ترین افزونه های پرسش و پاسخ است که آماده ایجاد انجمن در وب سایت شما است. این افزونه نمونه سوال و پاسخ تقریباً با هر موضوعی ادغام می شود.

با نصب این افزونه ، می توانید به راحتی جامعه خود را از طریق داشبورد وردپرس مدیریت کنید.

علاوه بر این ، bbPress می تواند محتوای سایت شما را با افزایش تعداد پست های انجمن ، کاربران و افکار عمومی افزایش دهد.

افزونه هایی که تا کنون به شما ارائه شده است طوری طراحی و پیکربندی شده اند که قابلیت پرسش و پاسخ به وب سایت ها را اضافه می کنند ، اما این افزونه وب سایت شما را به یک ارتباط قوی تبدیل می کند.

مزیت دیگر این افزونه پرسش و پاسخ رایگان بودن آن است که می توانید بدون پرداخت هزینه از ویژگی های منحصر به فرد خود استفاده کنید.

7-افزونه bbPress

مراحل نصب و راه اندازی افزونه پرسش و پاسخ bbPress به صورت زیر است

  • در ابتدا وارد داشبورد وردپرس خود شوید.
  • سپس در پنجره سمت چپ، بر روی افزونه ها کلیک نمایید.
  • در صفحه باز شده روی افزودن کلیک کنید.
  • در قسمت سرچ، عبارت bbpress را تایپ کرده و بر روی Search Plugins کلیک کرده تا جستجو آغاز گردد.

پلاگین پرسش و پاسخ

پس از اینکه جستجو با موفقیت به اتمام رسید، bbpress نمایش داده خواهد شد. بر روی Install Now کلیک کرده تا نصب آغاز شود و در نهایت با کلیک بر روی Activate افزونه مورد نظر را فعال نمایید.

بهترین افزونه پرسش و پاسخ وردپرس

افزونه پرسش و پاسخ

مزایای استفاده از افزونه های پرسش و پاسخ

در برخی موارد ، قالب وردپرس مورد نظر شما ویژگی های مورد نیاز را ندارد. بنابراین برای حل این مشکل ، می توانید افزونه های محبوب وردپرس را نصب کنید تا بهترین عملکرد را مشاهده کنید.

عملکرد پرسش و پاسخ پیشرفته

تنها با استفاده از وردپرس نمی توانید فضایی برای پرسش و پاسخ ایجاد کنید. با کمک این افزونه می توانید طرح های مختلف سیستم پرسش و پاسخ را شروع کنید.

برخورداری از قابلیت طراحی سفارشی به جهت ادغام و سازگاری با وب سایت شما

برخی افراد با تلاش زیاد وب سایت را طراحی می کنند ، اما با اضافه شدن بخش جدیدی ، بخش های مختلف تحت تأثیر قرار می گیرند.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: بهترین افزونه برای دادن سطح دسترسی در وردپرس

با استفاده از این افزونه ها ، بدون به خطر انداختن طراحی و ظاهر وب سایت ، می توانید بخش پرسش و پاسخ را اضافه کرده و از تعامل با کاربران لذت ببرید.

علاوه بر این ، همه دستگاه ها برای وب سایت ها قابل استفاده خواهند بود.

دسترسی به پروفایل کاربر و ارائه پاداش از طریق سیستم هوشمند

با ارائه بالاترین رتبه در جدول نتایج ، می توانید به کاربرانی که در وب سایت شما فعال هستند پاداش دهید. به این ترتیب مطمئناً فعالیت مصرف کننده افزایش می یابد.

لیست محصولات تجارت الکترونیک

برای افزایش اطلاعات کاربر در مورد محصول ، می توانید در زیر محصولات در وب سایت فروشگاه خود یک سیستم پرسش و پاسخ ایجاد کنید.

 

با توجه به موارد فوق ، باید توجه داشته باشید که استفاده از افزونه پرسش و پاسخ قدرتمند می تواند ویژگی های خاصی را به وب سایت شما اضافه کند. از این افزونه ها برای مشاهده تغییرات بزرگ در وب سایت خود استفاده کنید.

منبع:

راست چین

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن